Rekuperacja Zabrze

Jako firma ASK Energooszczędne Instalacje działamy w Zabrzu i okolicach.

Jesteś zainteresowany rekuperacją?

Zadzwoń pod numer 12 346 16 42 lub napisz na adres: zapytania@rekuperatory-ask.pl

Rekuperacja to inwestycja, która się opłaca

 • Zapobiega pleśni
 • Skutecznie usuwa wilgoć
 • Poprawia jakość powietrza
 • Oczyszcza powietrze z alergenów
 • Niższe rachunki

Oddychaj czystym powietrzem każdego dnia

Chociaż nie masz wpływu na jakość powietrza w twoim mieście, to możesz mieć wpływ na to, czym oddychasz w swoim domu. System rekuperacji sprawdza się niezawodnie w rejonach, gdzie występuje duże natężenie smogu. Zabrze nie jest tutaj wyjątkiem, dlatego już dziś zadbaj o zdrowie swojej rodziny.

Na czym polega działanie rekuperacji?

System rekuperacji to sprawnie działająca centrala składająca się między innymi z urządzenia głównego, wymiennika ciepła oraz kanałów wentylacyjnych. Jednymi kanałami płyną masy powietrza, które usuwają zanieczyszczone powietrze z pomieszczeń, natomiast innymi dostarczane jest powietrze oczyszczone. Ponadto w wymienniku ciepła następuje odzyskanie ciepła z powietrza brudnego i wtłoczenie go do świeżego powietrza. Obie masy powietrza nie spotykają się ze sobą. Rekuperacja wspomaga działanie systemu ogrzewania, co przekłada się na niższe rachunki. Zmiany widoczne są już po pierwszym miesiącu użytkowania urządzenia.

Rekuperacja Zabrze – rozsądna inwestycja na przyszłość!

Stop alergii

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w samym Zabrzu, czy okolicach, jeśli cierpisz na alergię, rekuperacja może pomóc. Katar, kaszel, łzawienie, kichanie, problemy skórne…stop! Z rekuperacją twoje problemy z alergią nareszcie się skończą. Dzięki temu, że urządzenie może zostać wyposażone w wysokiej klasy filtry wyłapujące ze skutecznością do 97% szkodliwe alergeny, będziesz mógł oddychać spokojnie. Nie trzeba również nikomu wyjaśniać, jak bardzo szkodliwe jest zjawisko wilgoci. Długotrwałe przebywanie w zawilgoconych przestrzeniach sprawia, że organizm zaczyna boleśnie odczuwać tego skutki. Możesz mieć pewność, że w domu wyposażonym w rekuperację nie wystąpi pleśń oraz grzyb.

Zadbaj o komfort

Rekuperacja gwarantuje, że szyby w łazience już nigdy nie będą zaparowane. Poza tym szybko likwiduje zapachy powstające w czasie gotowania. Sprawia, że pranie schnie o wiele szybciej, niż zwykle. Poza tym wysoka jakość powietrza wpływa na zdrowy sen.

Zalety rekuperacji:

 • Dbałość o planetę – rekuperator nie wytwarza szkodliwych toksyn
 • Odpowiedni poziom nawilżenia w pomieszczeniu
 • Usuwa nieprzyjemne zapachy z łazienki
 • Szybciej schnące pranie oraz podłogi po myciu
 • Oszczędności już na etapie budowy domu

Napisz do nas i dowiedz się więcej na temat możliwości montażu systemu rekuperacji w twoim domu

Montujemy rekuperatory w Zabrzu zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

 

 

Na jakim etapie należy planować montaż rekuperacji?

Montaż systemu rekuperacji składa się kilku etapów. Na początku wykonywany jest projekt. W dalszej kolejności rozprowadzane są kanały wentylacyjne, a na samym końcu montowane jest urządzenie. Każdy z etapów jest szczegółowo omawiany z inżynierem nadzorującym inwestycję. Już na etapie projektu warto zaplanować zakup systemu rekuperacji, ponieważ wiąże się to z wieloma oszczędnościami.

Czy rekuperacja nadaje się do domu zamieszkanego?

Tak. Podczas wykonywania termomodernizacji zachęcamy do rozważenia montażu systemu rekuperacji. W domach zamieszkanych często występuje wilgoć oraz zaduch. Rekuperacja zapewni dostęp do świeżego powietrza każdego dnia.

Czy jest możliwa wizyta firmy ASK na miejscu budowy?

Tak. Po wysłaniu oferty nasz konsultant zaproponuje bezpłatne spotkanie:

 • w biurze
 • w formie online
 • na miejscu budowy

Na takim spotkaniu omawia się ofertę, można zakupić projekt oraz dopełnić formalności.

Ile kosztuje wycena w ASK?

Wycena w ASK Energooszczędne Instalacje kosztuje 0 zł.
Dodatkowo, gdy podpiszesz z nami umowę, otrzymasz gratis projekt.

Dlaczego warto założyć rekuperację?

Rekuperator dostarcza przefiltrowane powietrze do każdego pomieszczenia, gdzie docierają kanały wentylacyjne. Zapewnia to dostęp do świeżego i czystego powietrza, brak nieprzyjemnych zapachów, brak zaparowanych szyb, ochrona przed smogiem i zanieczyszczeniami. Poza tym rekuperacja sprawia, że w mieszkaniu wytwarza się przyjemny mikroklimat, a powietrze jest nawilżone i przyjemnie się oddycha. To dobre rozwiązanie dla dzieci, alergików i osób z problemami płuc.

rekuperacja Zabrze ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56