Rekuperacja Połaniec

Połaniec to miejscowość w Województwie świętokrzyskim. Jesteś mieszkańcem tego miasta? W takim razie musisz być świadomy, jakim powietrzem oddychasz na co dzień.

Zamontuj w swoim domu rekuperację i każdego dnia korzystaj z czystego powietrza.

Skutki nieodpowiedniej wentylacji dla budynku

 • Duża ilość wilgoci
 • Rozwój grzybów i pleśni
 • Zaparowane okna
 • Zapachy kuchenne wnikające w meble
 • Wyższa emisja spalin
 • Większa ilość kurzu i alergenów

Skutki nieodpowiedniej wentylacji dla człowieka

 • Choroby dróg oddechowych
 • Rozwój alergii
 • Gorszy sen
 • Niższy komfort życia
 • Słabsze samopoczucie

System rekuperacji to energooszczędna wentylacja domu. Świeże powietrze dostarczane do wszystkich pomieszczeń każdego dnia sprawia, że w domu wytwarza się przyjazny mikroklimat.

Myśl przyszłościowo

Rekuperacja jest bardzo popularnym rozwiązaniem dla posiadaczy domów energooszczędnych. Dom, w którym działa system rekuperacji, pompa ciepła czy klimatyzacja, stanowi świetną inwestycję na przyszłość. Dom energooszczędny ma wyższą wartość na rynku nieruchomości.

Zadbaj o swoje zdrowie

Wysoki poziom wilgoci w budynku sprzyja rozwojowi wielu groźnych chorób. Wiele z nich źle odbija się na zdrowiu i samopoczuciu. Problemy skórne oraz choroby dróg oddechowych to tylko początek. Rozwijająca się alergia może w końcu doprowadzić do powstania astmy. System rekuperacji dostarczający czystych mas powietrza do każdego pomieszczenia pomaga w zachowaniu dobrego zdrowia.

Rekuperacja Połaniec – czyste i świeże powietrze 24h na dobę przez 12 miesięcy

Rekuperacja działa przez cały rok, każdego dnia, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Pracuje, żeby twój dom był dobrze wentylowany, a ty żebyś mógł cieszyć się czystym powietrzem. Cały proces odbywa się bez twojego udziału i może być sterowany przy pomocy systemu inteligentnego domu.

Nie ma na co czekać! Już dzisiaj dowiedz się więcej na temat rekuperacji i korzystaj z czystego powietrza.

Wypełnij formularz na stronie, a od razu na maila otrzymasz szacunkową wycenę.

Świeżość na wyciągnięcie ręki

Zapomnij o zaparowanych szybach po każdej kąpieli, porannym zaduchu czy zapachu przypalonego jedzenia lub dymu papierosowego. Rekuperacja skutecznie rozprawi się z każdym alergenem, pyłem czy wirusem.

Dodatkowo nie będziesz narażony na wdychanie cząsteczek smogu ani zanieczyszczeń.

Nie otwierając okien możesz spać lepiej i nie słyszeć hałasów z ulicy.

Już od lat prowadzimy montaż rekuperacji w rejonie miasta Połaniec. Potrzebujesz wyceny na system rekuperacji w swoim domu lub firmie? Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o więcej szczegółów.

 

 

W jaki sposób otrzymam ofertę z ASK?
 1. Napisz do nas na adres zapytania@rekuperatory-ask.pl
 2. Zadzwoń pod numer 12 346 16 42

Podaj kilka informacji, takich jak: nazwa projektu domu, obecny etap prac, miejscowość, w której znajduje się budowa oraz dane kontaktowe, a my odezwiemy się do ciebie tak szybko, jak to będzie możliwe. Wycena z ASK jest darmowa.

Czy system rekuperacji hałasuje?

Nie, ponieważ prawidłowo wykonana instalacja nie wydaje głośnych dźwięków. Poziom głośności określany jest na wysokości 30dB. W przypadku wykrycia nieprawidłowości, na przykład zbyt głośnej pracy urządzenia, zalecane jest wezwanie ekipy serwisowej.

Które pomieszczenie jest najlepsze na montaż rekuperatora?

Prawdę mówiąc o doborze odpowiedniego miejsca decyduje szereg czynników. W zależności od tego jaki jest jego metraż oraz czy pomieszczenie jest suche i nie występuje tam wilgoć. Oprócz tego należy zapewnić swobodny dostęp do rekuperatora. Będzie to niezwykle istotne w przypadku dokonywania serwisu. Pomieszczenia, w których może stać rekuperator to kotłownia, garaż, piwnica, nieużytkowe poddasze. Optymalne miejsce doradzi nasz inżynier, z którym można spotkać się w miejscu inwestycji.

Gdzie mogę obejrzeć różne modele urządzeń?

Nasze biuro najbliżej miejscowości Połaniec znajduje się w Rzeszowie. Na miejscu można obejrzeć wiele modeli urządzeń oraz porozmawiać z doświadczonym inżynierem na temat parametrów technicznych. Takie bezpłatne spotkanie umożliwi podjęcie decyzji co do zakupu rekuperatora dopasowanego do projektu domu.

Czy ASK wykonuje projekt rekuperacji?

Tak. Nasi inżynierowie posiadają wszystkie uprawnienia do tego, aby móc przygotować projekt potrzebny do pozwolenia na budowę. Dodatkowo po podpisaniu umowy koszty projektu są odejmowane od całej kwoty instalacji, dlatego w efekcie końcowym projekt otrzymujesz gratis.

rekuperacja Połaniec ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56