Rekuperacja Myślenice

Fachowa instalacja rekuperacji w Myślenicach i okolicy. Dowiedz się więcej o zaletach rekuperacji oraz możliwości dofinansowania z Programu Czyste Powietrze.

Współpraca z nami to czysta przyjemność!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jakie  korzyści wynikają z montażu systemu rekuperacji? Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my się odezwiemy – formularz. Możesz także skontaktować się z nami pod numerem telefonu 12 346 16 42 lub adresem zapytania@rekuperatory-ask.pl.

Cierpisz na alergię? W takim razie rekuperacja to coś dla ciebie!

Czystość, higiena, dobre samopoczucie

Rekuperacja to skuteczne rozwiązanie w walce z alergią. Każdy, kto cierpi z powodu alergii, wie, jak ważne jest przebywanie w czystym pomieszczeniu. Kurz, bakterie, wirusy czy wilgoć powodują objawy choroby takie jak wysypka, czy problemy z oddychaniem. Rekuperator posiadający filtry o klasie F7 może wyłapać nawet do 97% szkodliwych alergenów.

Nosisz soczewki lub okulary? Z pewnością nie raz sięgałeś po krople nawilżające oczy, ponieważ ogrzewanie oraz kurz uniemożliwiały normalne funkcjonowanie. Z działającą rekuperacją ten problem znika. Powietrze, jakie płynie kanałami wentylacyjnymi, jest nawilżone oraz przefiltrowane, więc nie musisz już borykać się z suchością lub łzawieniem oka.

Zadbaj o swoje finanse i otwórz się na nowe możliwości

  • Nie budujesz kominów wentylacyjnych
  • Nie musisz posiadać osobnej kotłowni
  • Nie musisz mieć podwieszanych sufitów
  • Nie kujesz ścian

Im wcześniej, tym lepiej! Jeśli już na etapie projektowania poszczególnych pomieszczeń wybierzesz system rekuperacji, oszczędzisz wiele pracy i nakładów finansowych. Dom energooszczędny, w którym znajduje się system rekuperacji to inwestycja w przyszłość.

Napisz do nas na zapytania@rekuperatory-ask.pl i dowiedz się już teraz, w jaki sposób możesz otrzymasz schemat otworów GRATIS

Profesjonalny montaż i doradztwo

Od ponad 21 lat działamy na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, śląskiego i dolnośląskiego. Oferujemy fachową obsługę, dobór urządzenia oraz serwis.

Dlaczego inwestujemy w rekuperację? Bo sami przekonaliśmy się, że zapewnia ona wiele korzyści.

Zdrowy sen

Czyste powietrze sprzyja regeneracji. Rekuperator dostarcza powietrze dobrej jakości, wolne od różnorodnych alergenów i pyłów, a to ma wpływ na jakość snu. Dobrze wypoczęty organizm ma więcej siły do działania i podejmowania się wielu zadań. Nie od dziś wiadomo, że odpowiednia ilość snu zapewnia zdrowie i dobre samopoczucie, ale nawet lepszy wygląd.

Brak wilgoci i pleśni

Wilgoć stanowi pożywkę dla rozwoju chorób. Dom, w którym panuje wilgoć, szkodzi zdrowiu. Rekuperacja rozwiązuje problem wilgoci, pleśni oraz grzybów. Suche i czyste powietrze wprowadzane do pomieszczenia sprawia, że ściany oraz podłogi nie zbierają w sobie wody. Po każdej kąpieli w łazience nie trzeba już przecierać zaparowanych szyb.

Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów

Zapomnij o rozchodzących się po całym domu intensywnych zapachach z łazienki lub z kuchni. Rekuperacja skutecznie zapobiega takiej sytuacji. Wszystkie opary są szybko rozprowadzane do kanałów zewnętrznych, a w ich miejsce wtłaczane jest świeże powietrze. Z rekuperacją nawet gotowanie staje się bardziej przyjemne.

Zadbaj o planetę

System rekuperacji nie generuje żadnych szkodliwych gazów ani toksyn. Co więcej, przyczynia się do większej ilości świeżego, czystego i pozbawionego smogu powietrza w okolicy. Każdy inwestor posiadający rekuperację w swoim domu, wnosi osobisty wkład w zmniejszenie efektu cieplarnianego na naszej planecie.

 

 

Czy rekuperator jest głośny?

Fachowo zainstalowany rekuperator nie powinien być głośny. Jeśli zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości w związku z jego działaniem, to warto wezwać ekipę serwisową.

Wykonuję remont w domu zamieszkanym, czy mogę założyć rekuperację?

Oczywiście. W większości przypadków nie istnieją żadne przeciwwskazania do tego, aby podczas termomodernizacji w starszym domu założyć system rekuperacji. Warto być jednak przygotowanym na możliwe większe koszty oraz trochę więcej pracy (na przykład wykonanie otworów w stropie), jednak jest to wykonalne. Więcej informacji udzielimy mailowo lub telefoniczne.

Czy warto kupić plan rekuperacji wraz z projektem domu?

Decyzja należy do inwestora, jednak my ze swojej strony zachęcamy do wykonania osobnego planu rekuperacji, który będzie dostosowany do potrzeb domowników. Po otrzymaniu niezbędnych informacji nasz inżynier przygotowuje ofertę, a później jest możliwość bezpłatnej konsultacji w celu omówienia wyceny oraz zamówienia projektu. Co ważne, podpisując umowę z ASK projekt otrzymujesz bezpłatnie.

Co zrobić po otrzymaniu oferty?

W ciągu kilku od wysłania oferty skontaktujemy się z Tobą ponownie i zaproponujemy bezpłatne spotkanie

  • W formie online
  • W naszym biurze
  • Na miejscu budowy
Jakie urządzenie będzie pasować do mojego domu?

Z reguły trudno podać gotową odpowiedź, ponieważ wybór urządzenia zależy od wielu czynników. Brana jest pod uwagę powierzchnia domu, rodzaj wymiennika oraz wentylatorów, opcje dodatkowe, liczba domowników czy rodzaje pomieszczeń.

rekuperacja Myślenice ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56