Rekuperacja Starachowice

Starachowice to znany ośrodek przemysłu ciężkiego, maszynowego i drzewnego. Jakość powietrza w Starachowicach pozostawia wiele do życzenia. Ochroń siebie i swoją rodzinę przed skutkami smogu i zanieczyszczeń i pomyśl o rekuperacji. 

Wybierz rekuperację, jeśli:

 • Chcesz oddychać czystym i świeżym powietrzem
 • Zależy ci na komforcie życia
 • Borykasz się z alergią
 • W domu panuje wilgoć
 • Nie lubisz otwierać okien
 • Mieszkasz w mieście przemysłowym

Rekuperacja to automatyczny system, który bez twojego udziału dostarcza oczyszczone powietrze do wszystkich pomieszczeń w twoim domu. Jest to bezpieczne i wygodne rozwiązanie, a dzięki niemu ty możesz cieszyć się dobrym samopoczuciem.

Rekuperacja to źródło oszczędności

Gdy zaplanujesz montaż systemu rekuperacji, pierwsze oszczędności zauważysz już na etapie projektu. Nie musisz kupować gotowego projektu rekuperacji. 

Skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj go GRATIS. W jaki sposób?

 1. Napisz do nas na adres zapytania@rekuperatory-ask.pl i wyślij projekt domu, aby otrzymać BEZPŁATNĄ wycenę.
 2. Następnie skorzystaj z DARMOWEGO spotkania, na którym nasz inżynier wskaże jak najlepsze rozwiązania dopasowane do twoich potrzeb.

Od lat montujemy systemy rekuperacji w Starachowicach oraz okolicznych miejscowościach. 

Rekuperacja to lepsza jakość życia

Alergia, wilgoć, pleśń, zaparowane szyby, długo schnące pranie, opary kuchenne unoszące się po całym domu- brzmi znajomo? Z rekuperacją zapomnisz o wszystkich wyżej wymienionych. Codzienna wymiana mas powietrza zawierających smog, alergeny, pył, wirusy, roztocza, kurz na powietrze czyste sprawi, że w domu będzie panował przyjemny mikroklimat.

Rekuperacja to zdrowie całej rodziny

Wysokogatunkowe filtry wychwytują szkodliwe cząsteczki powodujące wiele chorób.

Ponadto nie musisz otwierać okien i narażać się na niepotrzebne przeciągi oraz wychładzać pomieszczenia.

System rekuperacji to złożony system, dlatego prace najlepiej powierzyć fachowcom. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia, więc możesz nam zaufać.

Montujemy rekuperację w Starachowicach i okolicach.

 

 

Z czego składa się system rekuperacji?
 • Czerpnia
 • Wyrzutnia
 • Centrala
 • Kanały wentylacyjne
 • Anemostaty

Brak wentylacji w domu to poważne zagrożenie dla zdrowia wszystkich domowników. Jeśli masz pytania dotyczące tego, na czym polega system rekuperacji, jak funkcjonujesz lub chciałbyś otrzymać bezpłatną wycenę – skontaktuj się z nami.

Czy rekuperator jest głośny?

Urządzenie, które jest prawidłowo zamontowane i działa bez zarzutu, nie emituje hałasu. Poziom głośności rekuperatora jest dopuszczalny w budynkach mieszkalnych i nie jest wyższy niż 30dB. Jeśli zauważysz, że rekuperator wydaje głośne dźwięki, koniecznie skontaktuj się z wykonawcą i dokonaj serwisu.

Dom zamieszkany i rekuperacja czy to możliwe?

Tak. Nie ma przeciwskazań do tego, żeby w starszym domu zamontować system rekuperacji. Do przygotowania oferty potrzebny będzie układ pomieszczeń oraz wymiary. Należy liczyć się z większym zakresem prac niż w przypadku nowej inwestycji. Jednak istnieje możliwość podpięcia się pod już istniejące kanały wentylacyjne, co znacznie przyspieszy instalację.

Ile kosztuje rekuperacja?

Trudno jednoznacznie określić kwotę całego systemu. W zakres prac wchodzi wykonanie indywidualnego projektu, rozprowadzenie kanałów wentylacyjnych oraz dalsze etapy, oraz zakup samego urządzenia. Kwota rekuperatora uzależniona jest od wielkości, mocy oraz innych parametrów. Aby otrzymać bezpłatną wycenę, napisz do nas na adres zapytania@rekuperatory-ask.pl.

Czy w ASK mogę kupić samo urządzenie?

Tak. Posiadamy wysokiej klasy rekuperatory znanych i cenionych producentów, pochodzące z różnych rynków europejskich. W naszym biurze w Rzeszowie można obejrzeć urządzenie oraz dowiedzieć się więcej na temat rekuperacji. Zapraszamy do skorzystania ze spotkania.

Jakie są skutki przebywania w słabo wentylowanym domu?

Długofalowe skutki przebywania w domu bez odpowiedniej rekuperacji stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Wśród nich można wymienić:

 • Zawroty głowy, kaszel i katar, problemy skórne, alergia, zmęczenie i brak energii, problemy z oddychaniem, migreny, suche powieki, drapanie w gardle.

rekuperacja Starachowice ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56