Rekuperacja Bytom

Rekuperacja to gwarancja dobrego zdrowia i lepszego samopoczucia dla całej rodziny. Nie zwlekaj, już teraz pomyśl o swojej przyszłości. Rekuperacja to dobra inwestycja, która się opłaca.

Mieszkasz w Bytomiu lub okolicach? Przekonaj się, że jest to rozwiązanie dostępnego także dla ciebie.

Czy wiesz, że system rekuperacji usuwa:

 • Smog
 • Alergeny
 • Kurz
 • Pyłki
 • Roztocza, bakterie
 • Wilgoć
 • Pleśń

To skuteczna metoda pozwalająca zadbać o swoje zdrowie

Rekuperator dba o stałą wymianę powietrza. Z jednej strony usuwane są wszystkie szkodliwe cząsteczki, które mają groźny wpływ na organizm. Następnie do pomieszczenia wtłaczane jest oczyszczone i świeże powietrze, bez najdrobniejszych śladów smogu czy zanieczyszczeń. Nie musisz już spać przy otwartych oknach i męczyć się hałasem dochodzącym z zewnątrz. Przy działającym systemie rekuperacji okna mogą pozostać zamknięte, a świeże powietrze zostanie dostarczone przez kanały wentylacyjne rozprowadzone po całym domu.

Jak najwcześniej zaplanuj montaż rekuperacji w swoim domu. Dzięki temu:

 • Możesz zrezygnować z budowy kominów wentylacyjnych
 • Zaoszczędzisz na projekcie rekuperacji
 • Dowiesz się, gdzie poprowadzić kanały wentylacyjne
 • Możesz wybrać większe przeszklenia
 • Zdecydujesz, gdzie umieścić rekuperator
 • Zadbasz o zdrowie całej rodziny

Rekuperacja to już teraz świetna inwestycja w swoje zdrowie oraz korzyści na przyszłość.

Rekuperator to urządzenie na cały rok

Wiosną skutecznie rozprawi się z wszechobecnymi pyłkami czy kurzem, które jako silne alergeny wywołują objawy alergii. Filtry potrafią wyłapać nawet do 97% szkodliwych cząsteczek.

Latem rekuperacja skutecznie wspomaga działanie systemu klimatyzacji oraz pozwala pozbyć się uciążliwych much i innych owadów.

Podczas jesieni będzie pomocna w walce z wilgocią, pleśnią.

Zimą rekuperator zadziała na zaparowane szyby, zapachy dochodzące z kuchni oraz wspomoże system ogrzewania.

Rekuperacja to przepis na zdrowy sen

Komfortowy sen jest niezwykle istotny dla zdrowia i regeneracji organizmu człowieka. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Z pomocą przychodzi system rekuperacji. Po pierwsze możesz lepiej spać, bo powietrze, którym oddychasz, jest oczyszczone. Nie męczy cię drapanie w gardle, suche oczy, ponieważ rekuperacja zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia. Dodatkowo nie stresujesz się wysokimi rachunkami za ogrzewanie. Snu nie przerwie także natrętna mucha ani hałasy dochodzące z ulicy.

Budujesz się w Bytomiu? W razie niezwłocznie wypełnij formularz i dowiedz się, ile wyniesie montaż rekuperacji w twoim domu.

Posiadanie w swoim domu instalacji energooszczędnych to warunek dobrego samopoczucia.

 

 

Co to jest GWC?

GWC to inaczej Gruntowy Wymiennik Ciepła. Jest to element, który można dodatkowo zamontować podczas instalowania systemu rekuperacji. GWC ma na celu wstępną obróbkę powietrze, zanim trafi ono do rekuperatora. Dzięki energii pobranej z gruntu może wstępnie ogrzać lub schłodzić powietrze. GWC wspomaga działania rekuperacji.

Czy rekuperator musi stać tylko w kotłowni?

Nie. Istnieje mnóstwo innych opcji, gdzie można umieścić rekuperator. W zależności od dostępnego miejsca może to być także piwnica, strych, pomieszczenie gospodarcze. Istnieją pewne wymagania, jakie musi spełnić takie pomieszczenie. Przede wszystkim chodzi o brak wilgoci oraz odpowiednią temperaturę oraz zapewnienie dostępu do urządzenia. W tym wypadku warto skorzystać z bezpłatnego spotkania na budowie, w celu ustalenia optymalnego miejsca.

Czym kierować się przy wyborze rekuperatora?

Modele, które oferujemy, różnią się między innymi mocą oraz głośnością. Jednak to nie jedyne kryteria. Nasi inżynierowie dopasowują także urządzenie odpowiedniej wielkości, w zależności od projektu domu.

Czy warto kupić gotowy projekt rekuperacji?

Nie polecamy takiego rozwiązania. Dlaczego? Projekt rekuperacji jest niezwykle istotny i niezbędny do tego, aby wiedzieć, gdzie wykonać otwory w stropie oraz w którym miejscu rozprowadzić kanały wentylacyjne. Dzięki temu całość instalacji będzie spełniała swoje zadanie. Zalecamy wykonanie projektu rekuperacji, który będzie jak najlepiej dopasowany do projektu domu. Gotowe projekty często nie mają możliwości uwzględniania późniejszych zmian. Na bezpłatnym spotkaniu z naszym inżynierem jest opcja zakupu projektu rekuperacji, który będzie uwzględniał potrzeby wszystkich domowników.

Czy system rekuperacji można podłączyć do SmartHome?

Oczywiście. Nawet gdy planujesz dłuższy urlop, nie musisz martwić się o działanie urządzenia. Nowoczesne rekuperatory działają w zgodzie z systemem inteligentnego domu i dają możliwość sterowania z poziomu smartfona.

rekuperacja Bytom ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56