Rekuperacja Przemyśl

Zależy ci na ochronie środowiska? Walczysz z alergią? Smog i zanieczyszczenia utrudniają codzienne funkcjonowanie? Chcesz płacić niższe rachunki za korzystanie z ogrzewania?

Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, to znaczy, że rekuperacja jest dla ciebie! Rekuperacja podnosi jakość życia.

Firma ASK działa na terenie Przemyśla i okolic. Aby otrzymać bezpłatną ofertę, wystarczy, że zostawisz swój numer telefonu w formularzu kontaktowym, a my oddzwonimy.

Możesz również skontaktować się z naszym ekspertem Damianem wysyłając zapytanie mailowo pod adresem damian@rekuperatory-ask.pl lub telefonicznie pod numerem 668 634 133.

Jak funkcjonuje rekuperacja?

System rekuperacji pozwala na transfer powietrza zużytego i wtłoczenie do pomieszczeń powietrza oczyszczonego. To działanie odbywa się poprzez kanały wentylacyjne rozmieszczone w całym domu. Efektem przemieszczania się mas powietrza jest oczyszczenie wnętrza domu ze szkodliwych elementów, a co za tym idzie dostarczenie świeżego powietrza do wszystkich pokojów.

Rekuperacja usuwa z pomieszczenia:

  • alergeny
  • kurz
  • roztocza
  • bakterie
  • wilgoć
  • nieprzyjemne zapachy
  • dwutlenek węgla
  • pyłki kwiatowe
  • smog

Instalacje energooszczędne to nie chwilowa moda, to oszczędność zdrowia i pieniędzy dla całej rodziny!

Czyste powietrze w domu

Rekuperacja gwarantuje powietrze wolne od zanieczyszczeń. Poza tym specjalne filtry pomagają usuwać niezdrowe cząstki znajdujące się w atmosferze. Dodatkowo dzięki zastosowaniu nawilżacza, urządzenie wytworzy przyjemne warunki w pomieszczeniu. Odpowiedni poziom wilgotności gwarantuje zdrowie i uwalnia od wielu chorób układu oddechowego oraz problemów skórnych. Cały system instalacji to skuteczna pomoc w walce z alergiami.

W naszej ofercie posiadamy nawilżacze firmy HomeEvap. Nawilżacze stanowią wzmocnienie działania systemu rekuperacji oraz cechują się prostotą obsługi. Chętnie udzielimy więcej informacji na ten temat.

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów z kuchni i łazienki

Zapachy powstałe podczas gotowania mogą roznieść się po całym domu. Rekuperacja bardzo dobrze radzi sobie z tym problemem. Dzięki ciągłej pracy wszystkich elementów, aromaty są usuwane szybko i zastąpione czystym i bezwonnym powietrzem.

Na problem wilgoci w łazience też może poradzić rekuperacja. W domu z instalację rekuperacji problem wilgoci praktycznie nie występuje. Poza tym szybciej schnie pranie oraz nie parują szyby w miesiącach zimowych.

Rekuperacja to wiele praktycznych rozwiązań w jednej instalacji.

Jaki jest koszt instalacji?

Na podstawie projektu domu będziemy w stanie obliczyć koszty montażu oraz samego urządzenia. Wielu kosztów można uniknąć już na wczesnym etapie budowy, dlatego warto skorzystać z bezpłatnego spotkania z naszym inżynierem.

Jeśli jesteś z Przemyśla i okolic i chcesz się z nami skontaktować, to jesteśmy dostępni:

pod numerem telefonu 12 346 16 42

lub adresem mailowym zapytania@rekuperatory-ask.pl

Rekuperacja jest systemem całkowicie bezobsługowym, nie wymaga codziennych ustawień ani kontroli. Świetnie współgra z systemem SmartHome, który pozwala nadzorować działanie urządzenia nawet podczas dłuższej nieobecności.

 

 

Czy rekuperacja jest konieczna, jeśli posiadam klimatyzację?

Klimatyzacja i rekuperacja to dwie osobne instalacje. Zadaniem klimatyzatora jest schłodzenie pomieszczenia, natomiast rekuperatora oczyszczenie ze szkodliwych toksyn, znajdujących się w powietrzu. Oba urządzenia mogą doskonale ze sobą współdziałać, jednak jedno nie zastąpi drugiego.

Otrzymałem ofertę i jestem nią zainteresowany, jakie są dalsze kroki?

Kilka dni po otrzymaniu oferty nasi doradcy skontaktują się z Tobą, aby zaproponować bezpłatne spotkanie. Taka konsultacja może mieć miejsce w naszym biurze, zdalnie z miejsca zamieszkania lub na placu budowy (najlepiej na etapie stanu surowego).

Potrzebuję uzyskać pozwolenie na budowę oraz projekt rekuperacji

Chętnie służymy pomocą w obu kwestiach. Doświadczenie naszych pracowników pozwala na wykonanie projektu do pozwolenia na budowę. Więcej informacji udzielimy mailowo lub telefonicznie.

Ile trwa montaż instalacji?

Prace rozłożone są na poszczególne etapy. W początkowej fazie rozkładane są kanały wentylacyjne. Następnie montowana jest czerpnia i wyrzutnia. Na końcu następuje montaż samego urządzenia. Z reguły nie zajmuje więcej niż 3 do 5 dni. Wiele zależy od wielkości budynku.

Nie znam się na tych urządzeniach, czy mogę je gdzieś obejrzeć?

Oferujemy rekuperatory znanych firm oraz możliwość obejrzenia urządzeń w naszym biurze. Umów się na bezpłatne spotkanie, a my chętnie wyjaśnimy aspekty techniczne urządzeń pasujących do twojego projektu domu.

Tagi : rekuperacja Katowice, rekuperatory Katowice,

rekuperacja Katowice ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56