Pompy ciepła Miechów

Pomyśl o przyszłości

Oszczędzaj już na etapie budowy

Mieszkaj bezpiecznie

Przyjaźnie dla środowiska

A montaż pompy ciepła w Miechowie powierz fachowcom z ASK Energooszczędne Instalacje

Pompa ciepła wykorzystując darmowe ciepło z otoczenia, jest w stanie obniżyć roczne rachunki za ogrzewanie nawet do 50% w stosunku do ogrzewania gazowego.

Pompa ciepła w Miechowie to niezależność i wygoda

Stale rosnące koszty opału lub gazu już nie będą robiły na tobie wrażenia. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła w swoim domu będziesz mógł być niezależny od sieci gazowej. Poza tym nie musisz już w garażu czy innym miejscu składować drzewa, pelletu lub innego surowca.

Mniejsze koszty budowy

Decydując się na zakup i montaż pompy ciepła w Miechowie już na etapie projektu, będziesz wiedział, że można zrezygnować z budowy kominów wentylacyjnych. W późniejszym czasie ominą cię także obowiązkowe wizyty kominiarza, to będą kolejne oszczędności.

Dodatkowo, gdy posiadasz więcej instalacji, można lepiej przemyśleć ich rozprowadzenie, aby całość była jeszcze bardziej wydajna. Pamiętaj, że zamawiając w ASK Energooszczędne Instalacje większą ilość usług, otrzymasz rabat.

Od ponad 20 lat montujemy instalacje w Miechowie i całym Województwie małopolskim.

Ciepło czy zimno?

Nowoczesne pompy ciepła dostępne w firmie ASK Energooszczędne Instalacje oprócz wiadomej funkcji grzania, mają też możliwość chłodzenia pomieszczeń. Jest to świetne wsparcie w przypadku posiadania systemu klimatyzacji. Twoje rachunki będą niższe nie tylko zimą, ale również w miesiącach wakacyjnych.

Wsparcie środowiska

Pompa ciepła działa korzystnie na atmosferę. Nie wytwarza cząsteczek sadzy, popiołu ani spalin, dlatego kupując pompę ciepła, przyczynisz się do ochrony środowiska. Jeśli myślisz o założeniu paneli fotowoltaicznych, to świetny moment na to, aby połączyć je z pompą ciepła. Dzięki temu pompa będzie jeszcze bardziej przyjazna dla otoczenia pod względem emisji Co2.

Jak działa pompa ciepła?

Pompa ciepła powietrzna funkcjonuje w ten sposób, że pobiera energię z otoczenia (może to być grunt, woda lub powietrze) i przenosi ją do systemu grzewczego znajdującego się wewnątrz budynku. Cały proces odbywa się za pomocą wentylatora, który dostarcza pobrane ciepło do pompy.

Korzyści wynikające z posiadania pompy ciepła

  • Ciepło, wygoda i funkcjonalność
  • Nowoczesność i niezależność
  • Oszczędności i komfort życia

Dowiedz się więcej na temat możliwości montażu pomp ciepła w Miechowie.

Napisz lub zadzwoń, jeśli masz pytania dotyczące pompy, rekuperacji, klimatyzacji lub fotowoltaiki.

 

 

Czy opłaca się montować pompę ciepła bez paneli fotowoltaicznych?

Oczywiście, że tak. Pompa ciepła to same korzyści, zarówno zdrowotne, jak i finansowe. Oprócz tego, że skutecznie ogrzejesz swój dom, to także ochronisz planetę przed zanieczyszczeniami. Panele fotowoltaiczne stanowią tylko wsparcie dla pompy ciepła. Mimo wszystko pompa należy do kategorii urządzeń energooszczędnych, dlatego bez fotowoltaiki także ma sens.

Co stanie się w przypadku awarii prądu?

Można powiedzieć, że to sam co z pozostałymi urządzeniami domowymi korzystającymi z sieci elektrycznej. Po prostu przestanie działać. Bez prądu nie będzie mógł działać sterownik, który kieruje pracą urządzenia.

Czy pompa ciepła powinna być wyłączona na okres letni?

Bardziej efektywnym rozwiązaniem będzie odpowiednie zaprogramowanie instalacji, aby działała w mniejszym zakresie. Niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, że pompa ciepła może wspierać system klimatyzacji i ochładzać budynek. Takie rozwiązanie będzie o wiele skuteczniejsze latem i przyczyni się do funkcjonalności domowników.

W jaki sposób mogę otrzymać ofertę na pompę ciepła w Miechowie?

Zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza i pozostawienia numeru telefonu, a my skontaktujemy się w ciągu 2 dni roboczych. Do przygotowania wyceny na pompę ciepła potrzebne są następujące informacje:

  • Miejscowość, w której znajduje się budowa
  • Projekt domu lub jego nazwa
  • Obecny etap
  • Dane kontaktowe
Czy można wykonać pompę ciepła w domu zamieszkanym?

Raczej nie ma co do tego przeciwwskazań. Do oceny sytuacji niezbędne są dane wymienione we wcześniejszym punkcie oraz wizyta na miejscu. Takie bezpłatne spotkanie może odbyć się również w formie online. Wszystkie formalności można również załatwić w naszym biurze oddalonym o 38 km od Miechowa.

pompy ciepła Miechów ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56