Rekuperacja Krosno

Rześkie powietrze w całym domu? To możliwe tylko z rekuperacją.

Planujesz budowę domu w okolicy Krosna? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jakie jeszcze korzyści wynikają z rekuperacji? Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my się odezwiemy – formularz.

Możesz również skontaktować się z naszym ekspertem Damianem wysyłając zapytanie mailowo pod adresem damian@rekuperatory-ask.pl lub telefonicznie pod numerem 668 634 133.

Rekuperacja to mniejsze wydatki i ogromne korzyści zdrowotne.

Co zyskujesz decydując się na rekuperację?

  • zawsze świeże powietrze w domu
  • brak wilgoci oraz pleśni
  • zdrowy i spokojny sen
  • dobre samopoczucie
  • ochrona planety
  • dobre warunki dla alergików
  • optymalna temperatura w pomieszczeniach
  • rezygnacja z budowy kominów i podwieszanych sufitów
  • niższe rachunki

Rekuperacja posiada naprawdę sporo zalet.

Schemat działania systemu rekuperacji

Rekuperacja to rodzaj wentylacji mechanicznej, której głównym zadaniem jest dostarczenie czystego powietrza oraz pozbycie się powietrza skażonego wszelkimi toksynami. Jednym ze skutków braku wentylacji w budynku są straty ciepła oraz możliwość rozwoju wilgoci, a co za tym idzie grzybów lub pleśni.

Rekuperator może zostać wyposażony w dodatkowe akcesoria wspomagające.

Akcesoria dodatkowe, czyli Gruntowy Wymiennik Ciepła

Gruntowy Wymiennik Ciepła wzmacnia działanie rekuperacji i ma za zadanie pierwotną obróbkę powietrza. Pobiera energię z gruntu i dzięki temu wstępnie ogrzewa (zimą) lub schładza (latem) powietrze, które trafia do rekuperatora. Generuje to spore oszczędności, co szczególnie widoczne jest w miesiącach zimowych. Do montażu Gruntowego Wymiennika Ciepła potrzebna jest odpowiednia wielkość działki oraz rodzaj podłoża.

Inne akcesoria dodatkowe to nawilżacze oraz chłodnice.

Filtry dla alergików, czyli zdrowy dom

Życie z alergią nie jest prostą sprawą. Czy wiesz, że dzięki zamontowaniu rekuperacji może ułatwić codziennego funkcjonowanie osobie borykającej się z alergią lub chorobami górnych dróg oddechowych? Zastosowanie specjalnych filtrów o podwyższonej klasie, na przykład F7, pomaga wyłapać nawet do 97% szkodliwych cząsteczek (pyłki kwiatowe, grzyby).

Ile kosztuje rekuperator?

To zależy, na jaki rodzaj urządzenia się zdecydujesz. W swojej ofercie posiadamy urządzenia różnej klasy, wielkości oraz mocy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, gdzie oprócz bezpłatnej wyceny otrzymasz także propozycję urządzeń dopasowanych specjalnie do projektu domu.

Rekuperacja a ochrona środowiska

System rekuperacji to przede wszystkim skuteczna walka z zanieczyszczeniami oraz wszechobecnym smogiem. Decydując się na rekuperację w swoim domu masz gwarancję, że twoja rodzina oddycha czystym powietrzem, a ty przyczyniasz się do ochrony naszej planety.

 

 

Czy rekuperacja współdziała z systemem inteligentnego domu?

Tak. System rekuperacji może być podłączony do SmartHome. Takie praktyczne rozwiązanie pozwoli na sterowanie instalacją nawet podczas nieobecności domowników.

Czy można przygotować budynek przed instalacją rekuperatora?

Tak. Odpowiednio wcześniej należy zostawić otwory w stropach, aby uniknąć późniejszego remontu i większych kosztów budowy.

Wypełnij formularz kontaktowy i dowiedz się, jak otrzymać schemat otworów.

Czy rekuperacja może zastąpić ogrzewanie zimą?

Nie. Rekuperacja to osobne urządzenie, które tylko wspomaga działanie systemu ogrzewania. Dzięki współpracy tych dwóch instalacji można zmniejszyć zapotrzebowanie na energię w budynku, a co za tym idzie, znacznie zredukować koszty rachunków.

Czy oferta od ASK jest płatna?

Nie, ofertę otrzymujesz od nas bezpłatnie.

Czy jest możliwość spotkania na miejscu budowy?

Tak, jest taka opcja. W zależności od etapu budowy można skorzystać z konsultacji na miejscu. Inną formą omówienia oferty jest spotkanie w biurze lub w wybrane dni w trybie indywidualnej wideokonferencji.

Tagi : rekuperacja Katowice, rekuperatory Katowice,

rekuperacja Katowice ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56