Rekuperacja Limanowa

Rekuperacja to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie dla każdego mieszkańca Limanowej. Odpowiednio wykonana instalacja pozwoli zaoszczędzić nawet do 50% miesięcznych kosztów ogrzewania oraz odzyskać do 90% ciepła w domu.

Dzięki rekuperacji przyczynisz się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, dlatego już dzisiaj przestać marnować energię oraz pieniądze i poczytaj o rekuperacji.

Oszczędność, zdrowie i wsparcie dla planety

Rekuperacja to system, który z pewnością zmieni życie całej rodziny. W jaki sposób? Jest to nowoczesny system wentylacji mechanicznej, który za pomocą kanałów wentylacyjnych odprowadza zużyte powietrze z pomieszczeń, a nawiewa powietrze świeże i wolne od wszelkich szkodliwych toksyn.

Skuteczna walka z wilgocią

Nowoczesne domy wyposażone w solidną stolarkę okienną i drzwiową, a dodatkowo ocieplone pianą PUR „nie oddychają”. Gdy nie zastosuje się rozwiązania w postaci rekuperacji, prędzej czy później mogą pojawić się problemy z wilgocią, pleśnią czy grzybem. Są to warunki szkodliwe dla życia i zdrowia, dlatego należy unikać pomieszczeń zawilgoconych oraz tych, w których rozwija się grzyb.

Spokojny i zdrowy sen

Odpowiednio wentylowane pomieszczenie zapewnia spokojny sen. Odpoczynek jest niezwykle ważny dla organizmu człowieka i wpływa na szereg jego działań. Rekuperacja nawiewa czyste i rześkie powietrze, a usuwa zanieczyszczone i dzięki temu w nocy nie panuje w pomieszczeniu zaduch i sen przebiega bez zakłóceń.

Brak owadów

Niektórych przeciwników wszelkich stworzeń latających z pewnością ucieszy ta dodatkowa „opcja” w systemie rekuperacji. O czym mowa? Otóż przy działającym urządzeniu nie ma potrzeby wietrzenia mieszkania poprzez otwieranie okien, więc małe stworzonka typu muchy, komary i inne nie wlecą do pokoju. Na ukąszenia owadów szczególnie narażone są małe dzieci, jednak przy działającej rekuperacji już nie ma obawy, że nad ranem dziecko obudzi się pogryzione. Dodatkowo świeże powietrze wtłaczane do pomieszczenia zadba o spokojny sen maluszka.

Stop smog

Rekuperacja to instalacja całkowicie energooszczędna. Jej działanie nie powoduje wydzielania do atmosfery żadnych szkodliwych substancji, gazów czy toksyn. Co równie ważne, nie przyczynia się do wzrostu efektu cieplarnianego. Każdy inwestor z Limanowej, który zadecyduje o założeniu takiego systemu w swoim domu, z pewnością będzie miał wpływ na polepszenie jakości powietrza w swojej okolicy.

Ale co z tą alergią?

Alergia to naprawdę niechciany gość. Atakuje górne drogi oddechowe i nie pozwala swobodnie oddychać. Szczególnie uciążliwe dolegliwości daje się odczuć wczesną wiosną, gdy przyroda zaczyna budzić się do życia z zimowego snu. Pylące trawy, kwiaty i drzewa to zmora dla alergików. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest rekuperacja. Dzięki temu, że do pomieszczenia, w którym przebywa alergik, trafia powietrze wolne od pyłów, kurzu czy roztoczy, można odetchnąć z ulgą.

Jako opcja dodatkowa istnieją filtry o podwyższonej klasie F7, które są w stanie wyłapać większą ilość szkodliwych cząsteczek, nawet do 97%.

Planujesz budowę domu i zależy Ci na montażu energooszczędnych systemów rekuperacji? A może zastanawiasz się jak ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem swojego domu lub firmy? Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą Rekuperatorów w Limanowej oraz okolicach. W projektowaniu oraz montażu systemów rekuperacji specjalizujemy się już od przeszło 20 lat.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jakie  korzyści wynikają z montażu systemu rekuperacji? Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my się odezwiemy – formularz. Możesz także skontaktować się z nami pod numerem telefonu 12 346 16 42 lub adresem zapytania@rekuperatory-ask.pl.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

 

Przeprowadzam termomodernizację w starszym budownictwie, czy mogę założyć rekuperację?

Tak. Wykonanie rekuperacji w domu zamieszkanym jest możliwe. Do przygotowania oferty potrzebujemy zapoznać się z projektem, który zawiera rozmieszczenie pomieszczeń oraz wymiary. Jeśli nie posiadasz takie projektu, to na początek wystarczy odręczny szkic. Po zapoznaniu się z ofertą możesz umówić się z naszym inżynierem na bezpłatne spotkanie.

Ile kosztuje wykonanie projektu?

Koszty projektu różnią się w zależności od powierzchni domu. Gdy posiadamy wszystkie niezbędne informacje do wykonania wyceny, w ofercie znajdziesz także informację o cenie projektu.

BONUS Przy podpisaniu umowy na wykonanie instalacji, koszty projektu są odejmowane od całkowitej sumy. Tak więc projekt wychodzi GRATIS.

Jakie urządzenia posiadacie w swojej ofercie?

Inżynier przygotowujący ofertę wybiera kilka opcji urządzeń, które spełniają odpowiednie kryteria i pasują do nadesłanego projektu. Współpracujemy z markami takimi jak Stiebel, Flexit, Theslagreen, Zehnder i inne. Jeśli zdecydowałeś się na urządzenie innej firmy, zapytaj, czy jest dostępne także u nas. Poza tym w naszych biurach jest możliwość obejrzenia urządzeń i zapoznania się ze stroną techniczną.

Gdzie znajduje się biuro firmy ASK Energooszczędne Instalacje?

Biuro najbliżej miejscowości Limanowa mieści się w Krakowie na ul. Zakopiańskiej 56a/10.

Co zrobić, aby otrzymać dofinansowanie?

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości otrzymania dofinansowania z Programu Czyste Powietrze, zapytaj naszego doradcę. Nie zwlekaj, wnioski na bieżący rok są już przyjmowane.

rekuperacja Limanowa ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56