Rekuperacja Nowy Sącz

Nowy Sącz to jedno z najstarszych miast w Polsce. Wśród wielu ciekawostek geograficznych, jakie można o nim przeczytać, jest informacja o tym, że położenie miasta utrudnia jego wentylację, więc smog jest tutaj dosyć spory. Ale my mamy na to rozwiązanie! Jakie?

Rekuperacja to skuteczny sposób w walce ze smogiem

Co to jest rekuperacja?

Rekuperacja to niezwykle zaawansowany system wentylacji mechanicznej. Mechanizm działania polega na tym, że do wewnątrz pomieszczeń dostarczane jest powietrze świeże, przefiltrowane, natomiast usuwane jest powietrze zużyte. W całości procesu pomagają pracujące non stop wymienniki ciepła.

Już dzisiaj zacznij oszczędzać pieniądze i dbać o zdrowie swoich bliskich.

Dlaczego warto?

Rezygnacja z budowy kominów

Energooszczędność

Korzystne działanie na otoczenie

Utrzymanie chłodu latem

Poprawa jakości życia

Eliminacja toksyn, szkodliwych substancji

Rozwiązanie na każdym etapie domu

Alergia? Zapomnij o niej dzięki instalacji nowoczesnych filtrów

Ciepły i bezpieczny dom

Jawne korzyści przez cały rok

A mucha (i inne owady) nie siada

Rekuperacja to same korzyści! Przekonaj się już dzisiaj, co możesz zyskać:

Oszczędności przez cały rok

Gdy decydujesz się na założenie rekuperacji, już w trakcie omawiania projektu z architektem zwróć uwagę na to, że nie trzeba budować kominów wentylacyjnych. To dopiero początkowe oszczędności, jednak długotrwałe działanie instalacji sprawi, że koszty za ogrzewanie będą o wiele niższe w ciągu całego roku.

Zdrowie całej rodziny w zasięgu możliwości

Czy wiesz, że dzięki rekuperacji można zlikwidować problem wilgoci w domu? Wilgoć jest bardzo szkodliwa dla zdrowia i najczęściej prowadzi do powstawania grzybów oraz pleśni. Wszystko to ma ogromny wpływ na organizm ludzki. Oprócz problemów skórnych może pojawić się także zmęczenie, ból głowy, zapalenie zatok, katar, ale także niewydolność nerek, a nawet niepłodność. Rekuperacja zapewnia stały dostęp świeżego powietrza, a to zapobiega powstawaniu wilgoci i nie prowadzi do rozwoju pleśni i grzybów.

Poza tym rekuperacja to pomocna rzecz w walce z alergią. Zatkany nos, katar, wysypka czy problemy z oddychaniem to tylko niektóre z objawów alergii. Świeże i przefiltrowane powietrze wynikające z działania urządzenia pozwoli, chociaż w zaciszu domowym zmniejszyć występowanie alergii.

Jesteś mieszkańcem Nowego Sącza? To świetnie, bo mamy dla ciebie propozycję!

Wypełnij formularz na stronie głównej i otrzymaj bezpłatną wycenę.

Wszystko jest w zasięgu twoich możliwości

Proponujemy rekuperatory różnej mocy, wielkości, klasy, dzięki czemu każdy może znaleźć urządzenie dostosowane do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Poza tym płatność rozłożona jest przeważnie na dwa etapy oraz istnieje szansa na otrzymanie dotacji z programu rządowego Czyste Powietrze.

Owady już nie zakłócą twojego snu

Przypomnij sobie, ile razy śpiąc przy otwartym oknie, wpuściłeś do sypialni jakąś natrętną muchę, która nie dawała zasnąć? Rekuperacja rozwiązuje, nawet tak prozaiczne wydawałoby się sprawy, jak brak uciążliwych owadów w domu. Jednak z drugiej strony brak snu nie jest sprawą błahą, ponieważ jego niedobór powoduje poważne problemy zdrowotne. Działające urządzenie zapewnia dostęp świeżego powietrza, więc nie otwierasz okien na noc i problem owadów znika.

Zastanawiasz się jak ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem swojego domu lub firmy? A może planujesz budowę domu i zależy Ci na montażu energooszczędnych systemów rekuperacji? Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą Rekuperatorów w Nowy Sącz. Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jakie  korzyści wynikają z rekuperacji? Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my się odezwiemy – formularz. Możesz także skontaktować się z nami pod numerem telefonu 12 346 16 42 lub adresem zapytania@rekuperatory-ask.pl.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

 

Co zrobić, aby otrzymać ofertę?

Najprostszy sposób to wypełnienie krótkiego formularza na naszej stronie i pozostawienie numeru kontaktowego.

Inna możliwość to napisanie wiadomości na adres zapytania@rekuperatory-ask.pl i podanie informacji, takich jak:

  • Nazwa projektu domu (jeśli jest on dostępny w Internecie) lub rzuty
  • Lokalizacja budowy
  • Etap prac
  • Dane kontaktowego z numerem telefonu
Jak wyglądają poszczególne etapy montażu?

Pracę przy zakładaniu rekuperacji zawsze dzielimy na poszczególne etapy. W pierwszej kolejności wykonywana jest instalacja, a dopiero na końcu montaż urządzenia. Wszystko oczywiście w zależności od postępu prac budowlanych.

Nie znam się na urządzeniach, czy mogę liczyć na fachową pomoc?

Oczywiście. Nasi doświadczeni inżynierowie chętnie pomogą w doborze urządzenia oraz wyjaśnią specyfikację techniczną. W ofercie, która jest wysyłana po zgłoszeniu, widnieje kilka wariantów rekuperatorów, o różnej mocy, wielkości oraz cenie. Ponadto w naszych biurach jest możliwość obejrzenia urządzeń przed zakupem.

Czy rekuperator może zastąpić klimatyzację?

Nie. Tak jak drewniane krzesło ogrodowe nie zastąpi wygodnego, miękkiego fotela, tak rekuperacja nie zastąpi klimatyzacji. Istnieją rekuperatory z funkcją chłodzenia, jednak jest to tylko opcja dodatkowa. Są to po prostu dwie osobne instalacje.

Dopiero zaczynam budowę domu, kiedy mam się do was zgłosić?

Jak najwcześniej. Chociaż sama instalacja zaczyna się już od pozostawienia otworów w stropie, to już przed tym warto dowiedzieć się, jakie będą całkowite koszty instalacji oraz wykonać projekt. Poza tym dobrze jest przemyśleć sprawę opcji dodatkowej, jaką jest Gruntowy Wymiennik Ciepła.

Czy zajmujecie się tylko rekuperacją?

Jako firma oferujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji energooszczędnych, czyli rekuperacja, pompa ciepła oraz klimatyzacja. Ponadto mamy możliwość zaproponowania naszym klientom wyceny ogrzewania podłogowego, paneli fotowoltaicznych, elektryki oraz pomoc w otrzymaniu dofinansowania w programach rządowych.

Rekuperatory Nowy Sącz ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56