Pompy ciepła Olkusz

Pompa ciepła to widoczne korzyści

Pompa ciepła powietrzna dorównuje efektywnością pompie gruntowej oraz jest w dużo korzystniejszej cenie. Wykorzystuje energię z otoczenia i dostarcza ją do instalacji w twoim domu. Pompa ciepła w Olkuszu to niezwykle skuteczny sposób ogrzewania mieszkania.

Pompa ciepła jest bezobsługowa, może być sterowana za pomocą aplikacji. Możliwość zdalnego zarządzania podnosi jakość codziennego życia. Cechują ją cicha praca i dobra skuteczność w działaniu. Odpowiednio dobrana pompa ciepła jest w stanie ogrzać budynek.

Zainwestuj w zdrowie

Skorzystaj z możliwości otrzymania dofinansowania na instalację pompy ciepła w Olkuszu z Programu Czyste Powietrze i wymień starsze źródło ogrzewania na nowoczesną i energooszczędną pompę ciepła. Możesz także otrzymać dotację na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych. Decyzja o posiadaniu tych dwóch instalacji to doskonała inwestycja przyszłości.

Pompa ciepła jest dla ciebie, jeśli:

 • Interesujesz się ekologią i dbasz o środowisko
 • Chcesz mieszkać bezpiecznie i bez smogu
 • Zależy ci na mniejszych rachunkach
 • Mieszkasz w Olkuszu
 • Cenisz wysoki komfort życia
 • Preferujesz urządzenia energooszczędne

Oszczędzaj z pompą ciepła

Pompa ciepła w domu to łatwy i skuteczny sposób na oszczędności. Pompa ciepła zapewnia niskie koszty eksploatacyjne przy zerowej emisji zanieczyszczenia środowiska. Jak powszechnie wiadomo, energia z otoczenia jest bezpłatna, jedynym kosztem jest w tym momencie zużyta energia elektryczna. Jeśli jednak zdecydujesz się na montaż paneli fotowoltaicznych, twoje rachunki będą zaskakująco niskie! Panele wyprodukują energię, potrzebną do pracy pompy ciepła.

ASK Energooszczędne Instalacje wykonuje także instalację fotowoltaiki. Podpisując umowę na więcej usług, otrzymasz stosowny rabat. Montujemy pompy ciepła w Olkuszu i okolicy.

Napisz do nas, aby otrzymać bezpłatne wyceny. Nasz doświadczony inżynier dobierze pompę ciepła oraz panele fotowoltaiczne odpowiednio do nadesłanego przez inwestora projektu domu.

Więcej informacji pod numerem 12 346 16 42 lub adresem zapytania@rekuperatory-ask.pl

Przy montażu pompy ciepła w Olkuszu nie musisz montować komina spalinowego, co już na początku budowy generuje oszczędności, a później nie ma również potrzeby wzywania kominiarza na przegląd.

Ze względu na źródło ciepła pompy można podzielić na:

 • Gruntowe
 • Wodne
 • Powietrzne

Ciekawostka: Pompa ciepła może służyć także do chłodzenia pomieszczeń*

*Chociaż nie wszystkie modele mają taką możliwość, to jednak są na rynku dostępne urządzenia posiadające również funkcję chłodzenia. Przed zakupem warto sprawdzić parametry techniczne pompy i upewnić się, czy wybrana pompa ciepła będzie grzała lub chłodziła budynek.

Pompa ciepła jest rozwiązaniem ekologicznym i energooszczędnym.

Montując pompę ciepła w Olkuszu, przyczyniasz się nie tylko do wsparcia lokalnego środowiska, ale także ochronisz swoją rodzinę przed szkodliwym smogiem.

Już dzisiaj zdecyduj się na zakup pompy ciepła, a korzyści będziesz czerpał przez wiele lat

 

 

Dlaczego warto kupić pompę ciepła w ASK Energooszczędne Instalacje?
 • Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie
 • Wykonujemy i omawiamy z inwestorem projekt instalacji pompy
 • Dotrzymujemy terminów
 • Oferujemy indywidualne rozwiązania
 • Dzielimy się naszą wiedzą
 • Nasza umowa jest czytelna i zrozumiała
 • Posiadamy doświadczone ekipy monterskie
W jaki sposób obliczyć zapotrzebowanie na ciepło?

Do obliczenia zapotrzebowania na ciepło w budynku potrzebnych jest szereg niezbędnych czynników. Po pierwsze należy obliczyć całkowitą powierzchnię budynku oraz metraż ogrzewanych miejsc. Następnie biorąc pod uwagę rodzaj ocieplenia, stan stolarki okiennej i drzwiowej, ilość mostków cieplnych i inne należy wykalkulować maksymalną moc grzewczą budynku.

Jak długo trwa instalacja pompy ciepła?

Standardowa instalacja pompy ciepła w Olkuszu nie trwa dłużej niż 3 dni. Przed podpisaniem umowy masz możliwość odbycia bezpłatnego spotkania z inżynierem i zapoznania się z harmonogramem prac.

Czy pompę ciepła można zamontować w starszym domu?

Tak. Pompy ciepła nadają się także do starszych budynków. Co ciekawe, często można nawet wykorzystać już istniejące kanały. Dodatkowo warto skorzystać z opcji dofinansowania z rządowego Programu Czyste Powietrze. Dowiedz się więcej na temat możliwości montażu pompy ciepła w Olkuszu i skorzystaj z opcji otrzymania darmowej oferty.

Czy pompa ciepła działa z systemem SmartHome?

Tak. Inwestor ma możliwość sterowania pompą ciepła za pomocą systemu inteligentnego domu. Można zdalnie ustawić żądaną temperaturę nie tylko w pokoju, ale także temperaturę ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła może współpracować z pozostałymi instalacjami, dzięki temu twój dom będzie w pełni energooszczędny.

pompy ciepła Olkusz ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56