Rekuperacja Mysłowice

Rekuperacja w Mysłowicach i okolicy? Jesteśmy gotowi na wykonanie dla ciebie montażu.

Skorzystaj z możliwości czystego powietrza mieszkając w Mysłowicach.

Zainwestuj w wentylację mechaniczną

Rekuperacja to jedyny skuteczny sposób na pozbycie się z domu wilgoci i pleśni. Nie poradzisz sobie z nimi domowymi sposobami, tutaj potrzeba czegoś więcej. Wentylacja mechaniczna wyciąga na zewnątrz budynku powietrze zanieczyszczone przeróżnymi toksynami, pyłem i smogiem, a wtłacza do pomieszczeń oczyszczone powietrze. Cały proces wymiany odbywa się kanałami wentylacyjnymi rozmieszczonymi po całym domu.

Rekuperacja skutecznie wyeliminuje z domu:

  • Wilgoć
  • Zapachy kuchenne
  • Dym papierosowy
  • Pleśń, grzyby
  • Roztocza
  • Pyłki, wirusy
  • Bakterie, alergeny

Brak much i komarów

Nie ma nic gorszego niż mucha latająca koło nosa lub brzęczący nad uchem komar. Razem z systemem rekuperacji możesz zainstalować filtry, które wyłapią te drobne owady i nie pozwolą dostać się do salonu lub sypialni. Nie musisz obawiać się, że nad ranem twoje dziecko obudzi się pogryzione przez osy lub szerszenie. Filtry poradzą sobie z tym problemem.

Czysto i świeżo każdego dnia

Lubisz to uczucie, gdy budzisz się rano i możesz odetchnąć świeżym powietrzem? W mieszkaniu wyposażonym w rekuperację nie musisz otwierać okna, żeby poczuć powiew świeżości. Okna mogą pozostać zamknięte, a nawet możesz zdecydować się na większe przeszklenia, a rekuperator bez twojego udziału dostarczy czystego powietrza do sypialni. Jakość powietrza możesz kontrolować z poziomu aplikacji, nawet będąc w pracy, wiesz, czym oddychają pozostali domownicy.

Stop dla smogu

Smog to niebezpieczne zjawisko prowadzące do rozwoju wielu groźnych chorób. Dłuższe przebywanie w zanieczyszczonym środowisku może przyczynić się do złego samopoczucia lub astmy. Wyłapuje cząsteczki smogu i blokuje im dojście wewnątrz budynku. Ponadto rekuperator nie emituje toksyn ani spalin, dlatego jest to rozwiązanie ekologiczne. Dom z rekuperacją stanowi wsparcie dla ochrony planety.

Mieszkasz w Mysłowicach i zastanawiasz się nad rekuperacją? Jesteśmy dostępni:

pod numerem telefonu 12 346 16 42
pod adresem mailowym zapytania@rekuperatory-ask.pl

Na podstawie projektu domu nasz inżynier będzie mógł dobrać odpowiedni model urządzenia. Zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnych konsultacji:

  • W naszym biurze
  • Na miejscu budowy
  • W formie online

 

 

Ile kosztuje wykonanie projektu rekuperacji?

Cena za wykonanie projektu do pozwolenia na budowę uzależniona jest od powierzchni domu. Dodatkowo, gdy zamówisz u nas kompletny system rekuperacji, projekt otrzymasz gratis.

Jak długo trwa instalacja?

Cały montaż systemu rekuperacji rozłożony jest na kilka etapów. Pierwszy z nich polega na rozprowadzeniu (według wykonanego wcześniej projektu) kanałów wentylacyjnych. Dalszy etap to montaż między innymi czerpni i wyrzutni. Ostatnie prace to umiejscowienie i uruchomienie rekuperatora oraz krótkie szkolenie z jego obsługi. W umowie określone są wszystkie terminy każdego z odcinków prac.

Co mogę zrobić, jeśli mój dom nie jest nowy, a chciałbym posiadać rekuperację?

Najprostsze co możesz zrobić, to skontaktować się z nami. ASK Energooszczędne Instalacje wykonuje rekuperację także w starszych domach. Co będzie potrzebne do przygotowania wyceny? Nazwa projektu domu lub po prostu podesłanie do nas odręcznie narysowanego szkicu pomieszczeń wraz z wymiarami. Niezbędna będzie także wizyta inżyniera na budowie, aby omówić szczegóły oferty i dokonać zmian w projekcie. Często można wykorzystać istniejące kanały wentylacyjne, więc nie trzeba przeprowadzać generalnego remontu.

Z jakimi producentami współpracuje ASK?

W branży instalacji energooszczędnych istniejemy już ponad 20 lat, dlatego rekuperatory, które polecamy naszym klientom, są modelami najwyższej klasy. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne urządzenia takich firm jak Zehnder, Theslagreen, Flexit, Stiebel, Samsung i inne. Jeśli w ofercie, którą od nas otrzymałeś, nie ma marki, która cię interesuje, napisz do nas. Ponadto w naszym biurze można na żywo zobaczyć rekuperatory i dowiedzieć się szczegółów technicznych.

Czy ASK pomaga w otrzymaniu dofinansowania?

Tak. Rządowa dotacja z Programu Czyste Powietrze obejmuje także rekuperację. Warto zapoznać się z informacjami na głównej stronie programu, aby dowiedzieć się, jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z możliwości otrzymania dofinansowania na rekuperację.

rekuperacja Mysłowice ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56