Rekuperacja Brzesko

Ostatnie alarmy dotyczące przekroczenia norm zanieczyszczenia w Brzesku skłaniają do większych działań na rzecz ochrony środowiska na tym terenie.

My proponujemy jedno z bardziej skutecznych – rekuperacja!

Świetnie się na tym znamy, ponieważ w branży działamy już ponad 21 lat.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie lub pod numerem telefonu 12 346 16 42 lub adresem zapytania@rekuperatory-ask.pl

Mieszkasz w Brzesku? To z pewnością zainteresuje cię fakt, że również w tym mieście montujemy rekuperację oraz inne instalacje energooszczędne, takie jak pompa ciepła czy klimatyzacja.

Rekuperacja to poprawa jakości życia i oszczędności na rachunkach!

Czym jest rekuperacja?

Jest to nowoczesny system wentylacji mechanicznej. Dzięki najnowszym technologiom zapewnia wysoką jakość powietrza oraz efektywność energetyczną. Pracujące przez cały czas wymienniki dostarczają świeżego powietrza, przy jednoczesnym odzysku ciepła z powietrza zużytego.

Już dziś zadbaj o komfort i zdrowie całej rodziny. Pomoże ci w tym właśnie rekuperacja.

Jakie są główne zalety instalacji?

Świeżo, czysto i przyjemnie

W domu nie panuje zaduch, ponieważ urządzenie pracuje przez całą dobę, aby dostarczyć do pomieszczeń świeże powietrze.

W łazience, gdzie jest największa ilości wilgoci, znika problem zaparowanych szyb po każdej kąpieli. Poza tym pranie schnie szybciej, z uwagi na stałą cyrkulację powietrza.

W kuchni podczas gotowania mogą unosić się różnorodne zapachy, jednak dzięki rekuperacji są one szybko likwidowane.

Oszczędności już na początku budowy

Planując montaż systemu rekuperacji, warto zrobić to już podczas projektowania domu. Dlaczego? Ponieważ dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy przeznaczonych, chociażby na budowę kominów wentylacyjnych. Poza tym dowiesz się, gdzie pozostawić otwory w stropie, a to także oszczędzi pracy i dodatkowego kucia ścian.

WAŻNE Schemat otworów udostępniamy bezpłatnie.

Oszczędności w rachunkach

Czy wiesz, że dzięki rekuperacji możesz odzyskać nawet do 90% ciepła w domu? A miesięczne rachunki mogą być niższe nawet o 50%. Sprawdź i przekonaj się osobiście o zaletach rekuperacji!

Zdrowie i bezpieczeństwo

Rekuperacja to sprzymierzeniec w walce o zdrowie i dobre samopoczucie. Świeże powietrze, które jest wtłaczane do pomieszczenia, pozbawione jest szkodliwych toksyn, grzybów oraz pleśni. Mają one bardzo zły wpływ na organizm ludzki, dlatego należy kategorycznie ich unikać.

Oprócz tego nie ma konieczności otwierania okien, więc ograniczamy wystawianie się na szkodliwe przeciągi. Rekuperator zapewnia naprawdę wiele korzyści zdrowotnych, które będą odczuwalne już od pierwszego dnia działania instalacji.

Skuteczna pomoc w walce z alergią

Tylko alergicy wiedzą, jak choroba może uprzykrzyć życie. Szczególnie dotkliwie daje się ją odczuć wczesną wiosną, gdy uśpiona przez zimę przyroda budzi się do życia. Rekuperacja to idealne rozwiązanie dla osób borykających się z wszelkimi chorobami układu oddechowego. Filtry wyższej klasy są w stanie wyłapać więcej trujących gazów, ale także pyłów i kurzu.

Bezpłatna wycena oraz konsultacja

Do otrzymania darmowej wyceny potrzebujemy tylko kilku istotnych informacji. Wypełnij formularz na stronie, aby dowiedzieć się więcej.

Otrzymałem wycenę i co dalej?

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku dni od wysłania oferty i zaproponujemy bezpłatne spotkanie w celu jej omówienia. Możesz skorzystać z następujących form spotkania:

 • Wizyta w naszym biurze
 • Konsultacja telefoniczna
 • Konsultacja online w formie wideokonferencji
 • Spotkanie na budowie

Podczas takiego spotkania inżynier omawia projekt oraz ma możliwość nanieść ewentualne zmiany aktualizacyjne, wynikające z postępu prac na budowie.

Co warto przygotować przed instalacją?

W zależności od etapu budowy pomocne będą następujące działania:

 • Rezygnacja z montażu kominów wentylacyjnych
 • Pozostawienie miejsca na otwory w stropie
 • W przypadku montażu GWC pozostawienie odpowiedniej ilości metrażu
 • Brak podwieszanych sufitów
 • Odpowiednia grubość posadzek
Gdzie będzie znajdował się rekuperator?

Opcji do wyboru jest sporo i wszystko zależy od preferencji inwestora. Są jednak pewne czynniki pozwalające podjąć decyzję o odpowiednim miejscu. Należą do nich:

 • Pomieszczenie jest suche i zadaszone
 • Pomieszczenie posiada odpowiedni metraż
 • Łatwy dostęp do urządzenia (serwis, wymian filtrów)
 • Odpowiednia temperatura (nie może być niższa niż 0o Celsjusza)

Dobre miejsce na postawienie rekuperatora to piwnica, poddasze, kotłownia, strych lub garaż.

Czy rekuperator hałasuje?

Przed zakupem warto zwrócić uwagę na klasę urządzenia oraz głośność. Prawidłowo zamontowany rekuperator wydaje dźwięki o mocy do 30 dB. Jeśli urządzenie jest zbyt głośne to znak, że należy dokonać serwisu i znaleźć przyczynę hałasu.

Czy dofinansowanie z Programu Czyste Powietrze obejmuje wykonanie rekuperacji?

Tak. Więcej szczegółów będzie w stanie udzielić nasz doradca. Jeśli masz pytania dotyczące dotacji to zadzwoń do naszego biura pod numer 12 346 16 42

rekuperacja Brzesko⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56