Rekuperacja Miechów

Smog? Stop!

Miechów od stolicy Małopolski dzieli tylko 41 km. Czy wiesz, że to wystarczająca odległość, aby krakowski smog dotarł nawet do centrum Miechowa? Jedynym słusznym rozwiązaniem jest rekuperacja!

Jak działa system rekuperacji?

Rekuperacja to jeden z rodzajów wentylacji. Działanie całego systemu opiera się na wymianie powietrza zużytego na powietrze świeże i czyste. Po wykonaniu projektu uwzględniającego potrzeby wszystkich domowników, w całym domu rozprowadzane są kanały wentylacyjne. Dzięki temu każde pomieszczenie może być odpowiednio wentylowane.

Dodatkowo specjalne filtry podwyższonej klasy umożliwiają pozbycie się z powietrza wszelkich wirusów, kurzu, pyłów czy bakterii. Dobre samopoczucie jest w zasięgu twoich możliwości.

Rekuperacja to same korzyści!

Zainwestuj w zdrowie

Rekuperacja nie tylko zadba o czyste powietrze w domu, ale także sprawdzi się jako wsparcie dla osób cierpiących na alergię. W powietrzu znajduje się mnóstwo alergenów, które mogą nasilać objawy choroby, szczególnie wiosną i wczesnym latem. Jeśli borykasz się z chorobami górnych dróg oddechowych, to rekuperacja z pewnością będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

Suche powietrze sprawia, że osoby noszące okulary lub soczewki, muszą korzystać ze specjalnych płynów do nawilżania oczu. Dzięki rekuperacji ten zabieg nie będzie już potrzebny, ponieważ powietrze w pomieszczeniu będzie idealnie nawilżone.

Podnieś komfort życia

Dom energooszczędny to doskonała inwestycja na przyszłość. Czy wiesz, że budynek wyposażony w instalacje typu pompa ciepła, klimatyzacja oraz rekuperacja, ma większą wartość rynkową? Oprócz tego zdecydowanie wzrasta komfort życia domowników.

Zadbaj o planetę

Montując system rekuperacji, dbasz o planetę. Urządzenie nie emituje szkodliwych toksyn, nie wydziela żadnych spalin, jest ekologiczne i energooszczędne. Oprócz tego, że przyczyniasz się do zmniejszenia efektu cieplarnianego, to dodatkowo zadbasz o lepsze środowisko w swojej okolicy.

Zapomnij o wilgoci i pleśni

Brak zaparowanych szyb

Szybciej schnące pranie

Likwidacja nieprzyjemnych zapachów z kuchni

Prawidłowa wentylacja to skuteczny sposób na walkę z wilgocią. Gdy borykasz się z tym problemem w swoim domu, to pamiętaj, że niestety samo otwieranie okien nie wystarczy, aby pozbyć się problemu. Wszechobecna wilgoć prowadzi do rozwoju pleśni lub grzybów, a to skutkuje różnymi groźnymi chorobami, nawet nowotworem. Rekuperacja to jedyne rozwiązanie na wilgoć, także w domach zamieszkałych.

Dlaczego warto wybrać ASK?

 • 21 lat doświadczenia w branży instalacji energooszczędnych
 • Dotrzymujemy terminów
 • Doświadczone ekipy monterskie
 • Fachowe doradztwo
 • Atrakcyjne ceny i rabaty
 • Możliwość obejrzenia i zakupu samego urządzenia w naszym biurze
 • Wsparcie w otrzymaniu dotacji z Programu Czyste Powietrze
 • Pozytywne opinie na Google

Napisz do nas, aby otrzymać ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów

 

 

Jak wyglądają poszczególne etapy instalacji?

W pierwszym etapie (stan surowy zamknięty) rozkładana jest instalacja. Drugi etap wykonywany jest po wszystkich pracach wykończeniowych i jest to podłączenie oraz uruchomienie urządzenia pod instalację.

Jestem dopiero na etapie projektu, kiedy najlepiej zgłosić się po ofertę?

Decydując się na montaż instalacji energooszczędnych, warto jak najwcześniej podjąć pewne decyzje, na przykład o rezygnacji z kominów wentylacyjnych lub budowie kotłowni. Odpowiednie planowanie pozwoli na wykonanie dobrego harmonogramu prac, ale przede wszystkim pozwoli zaoszczędzić wiele kosztów.

Chciałbym zrezygnować z kotłowni, gdzie mogę umieścić rekuperator?

Dobre miejsce na lokalizację urządzenia to oprócz kotłowni także garaż, piwnica, poddasze lub strych. Istotne jest, aby pomieszczenie nie było wilgotne ani zbyt małe. Odpowiednia temperatura zapewni dobrą pracę rekuperatora, a większa powierzchnia pozwoli na wykonanie serwisu.

Czy istnieje możliwość konsultacji na miejscu budowy?

Tak. Po wysłaniu oferty proponujemy bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie w formie:

 • Wideokonferencji (dogodne terminy)
 • Spotkanie w biurze (ul. Zakopiańska 56 a/10)
 • Wizyta inżyniera na budowie (przy stanie surowym otwartym/ zamkniętym)
Jaki jest koszt wykonania projektu?

Koszt wykonania projektu zależy od wielkości domu.
UWAGA: Podpisując umowę, za projekt zapłacisz 0 zł.

rekuperacja Miechów ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56