Pompy ciepła Tarnów

Pompa ciepła Tarnów – skorzystaj z możliwości zakupu nowoczesnej pompy ciepła.

Pompa ciepła to najtańsze źródło ogrzewania w twoim domu, które skutecznie zastępuje inne metody. Pompa ciepła to urządzenie w pełni bezpieczne i bezobsługowe. Dodatkowy montaż paneli fotowoltaicznych sprawi, że koszty użytkowania pompy ciepła w Tarnowie, jak i innych okolicach, będą znikome.

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła?

 • Obniżenie kosztów budowy poprzez rezygnację z kominów wentylacyjnych oraz kotłowni
 • Zimą grzanie, latem chłodzenie
 • Możliwość skorzystania z dofinansowania z Czystego Powietrza
 • Prosty montaż i bezobsługowa praca
 • Brak hałasu
 • Nie emituje spalin ani smogu
 • Zdalne sterowanie poprzez aplikację mobilną

Pompa ciepła z funkcją klimatyzacji?

Tak, to możliwe. Niektórzy producenci oferują nowoczesne modele pomp ciepła mieszczące w sobie funkcję grzania oraz chłodzenia. Takie urządzenie świetnie sprawdzi się zarówno w zimie, jak i w lecie. W chłodniejszych porach i przy działającym ogrzewaniu podłogowym pompa ciepła dobrze ogrzeje budynek i dostarczy niezbędnego ciepła, a latem zastąpi klimatyzację. Pompa ciepła Tarnów to idealna inwestycja.

Czym jest nowoczesna pompa ciepła i jak działa?

Pompa ciepła za pomocą energii elektrycznej dostarcza zasoby do instalacji znajdującej się wewnątrz domu. W zależności od rodzaju pompy, energia naturalna może pochodzić z powietrza, wody lub gruntu. (Stąd podział na pompy ciepła powietrzne, gruntowe oraz wodne). ASK Energooszczędne Instalacje to specjaliści od powietrznych pomp ciepła w Tarnowie.

Bezpieczeństwo i wygoda

Montując pompę ciepła w swoim domu, nie musisz obawiać się wybuchu zbiornika czy ulatniania się czadu, ponieważ pompa jest urządzeniem w pełni bezpiecznym. Nie wymaga twojej obsługi, a sterowana może być za pomocą smartfona.
Dzięki temu, że pompa ciepła nie wytwarza sadzy czy popiołu, nie ma potrzeby codziennego sprzątania w tym pomieszczeniu, gromadzenia opału czy wietrzenia. Niesamowicie wzrasta poziom życia, ponieważ pompa ciepła dostarcza ciepła, dopasowując się do potrzeb wszystkich domowników.

Opłacalna inwestycja przyszłości

Przy regularnych serwisach pompa ciepła to gwarancja niezawodnej pracy nawet przez 25 lat. Oprócz widocznych korzyści ekonomicznych i niskich kosztów eksploatacyjnych urządzenia, dom energooszczędny jest droższy na rynku nieruchomości. Pompa ciepła to również urządzenie wielozadaniowe. Oprócz ogrzewania budynku także dostarcza ciepłej wody użytkowej oraz zimą jest w stanie schłodzić pomieszczenia. Zakup pompy ciepła naprawdę się opłaca!

Pompa ciepła to:

 • Energooszczędny i funkcjonalny dom
 • Oszczędność, wygoda i bezpieczeństwo
 • Mniejsze rachunki
 • Ciepło przez cały rok
 • Uniwersalność (dostarczanie ciepła, chłodzenie, ciepła woda użytkowa)

Myślisz o termomodernizacji starszego budynku i wymianie pompy ciepła na nowoczesny model?

Chcesz poczuć ciepło i otrzymywać niższe rachunki za ogrzewanie?

Budujesz dom w Tarnowie lub okolicy i chcesz zadbać o środowisko?

Nie wiesz, które urządzenie wybrać oraz jakiej mocy pompa będzie odpowiednia dla twojej rodziny?

Skontaktuj się z ASK Energooszczędne Instalacje, aby otrzymać darmową ofertę.

Znajdziesz nas tutaj: zapytania@rekuperatory-ask.pl lub 12 346 16 42

Doradzimy, pomożemy i wytłumaczymy wszystko, co jest związane z pompą ciepła w Tarnowie.

Zdecyduj sam, czy chciałbyś zamontować nowoczesną pompę ciepła, oszczędzić na ogrzewaniu i wnieść poziom swojego życia na wyższy, czy każdego dnia przepłacać i marznąć.

 

 

Czy ASK Energooszczędne Instalacje montuje pompy ciepła w Tarnowie?

Na rynku instalacji energooszczędnych istniejemy już 21 lat, dlatego obszar naszego działania wciąż się rozszerza. Przez cały ten czas wykonaliśmy już setki instalacji pomp ciepła w Województwie małopolskim, szczególnie w Tarnowie, Krakowie, Wieliczce, Brzesku, Oświęcimiu, Olkuszu i Nowym Sączu oraz w okolicach tych miast. Działamy także na terenie Województw śląskiego, podkarpackiego i dolnośląskiego. Ponadto prowadzimy sprzedaż urządzeń typu rekuperator, pompa ciepła, klimatyzator w całej Polsce.

Jak wygląda współpraca z ASK w zakresie pomp ciepła w Tarnowie?

Zacznij od wysłania formularza, który znajdziesz na nasze stronie. Podaj niezbędne dane (nazwa projektu domu, etap budowy, lokalizacja), a my w ciągu kilku dni przygotujemy ofertę. Następnie skorzystaj z bezpłatnego spotkania w biurze, online lub na miejscu inwestycji, aby omówić otrzymaną wycenę. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, wtedy nasz inżynier narysuje fachowy projekt, a doświadczona ekipa monterska zgodnie z nim wykona instalację.

Czy podczas modernizacji można wykonać instalację pompy ciepła?

Tak. Termomodernizacja polega na likwidacji starej instalacji grzewczej i zastąpienie jej nowoczesnym źródłem ogrzewania. Pompa ciepła powinna być dopasowana do wielkości budynku, aby skutecznie mogła go ogrzać w zimie. Warto dowiedzieć się więcej o możliwości otrzymania dofinansowania na termomodernizację w starszych domach. Dotacja przewiduje zakup instalacji energooszczędnych i montaż na przykład pompy ciepła, paneli fotowoltaicznych lub rekuperacji. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnych stronach rządowych, na przykład Programu Czyste Powietrze lub Moje Ciepło.

Czy w domu słychać, gdy pompa ciepła działa?

Nowoczesne urządzenia nie emitują wysokich dźwięków. Pompy ciepła wytwarzają hałas dochodzący do 35 dB, co jest porównywalne do szeptu i jest całkowicie nieszkodliwy dla zdrowia oraz nie przeszkadza w codziennej pracy. Wybierając model urządzenia, warto oprócz pozostałych parametrów, zwrócić szczególną uwagę na głośność.

Jakie pompy ciepła można kupić w ASK Energooszczędne Instalacje?

Naszym klientom oferujemy tylko nowoczesne i sprawdzone urządzenia, które z powodzeniem zamontowalibyśmy w swoim domu. Wśród marek zagranicznych proponujemy takie firmy, jak Panasonic (Czechy), Stiebel (Niemcy), Mitsubishi (Szkocja), Daikin (Japonia) czy polska firma Kaisai. Otrzymując od nas wycenę, będziesz mógł porównać warianty różnych firm cenowo oraz pod względem technicznym.

pompy ciepła Sucha Beskidzka ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56