Rekuperacja Nysa

Jeśli zamierasz zamontować rekuperację w Nysie to poniższa oferta jest właśnie dla ciebie!

Jak działa rekuperator?

W rekuperatorze następuje wymiana powietrza. Wtłaczane do pomieszczeń powietrze jest nawilżone, oczyszczone i pozbawione wszelkich zanieczyszczeń. Natomiast usuwane jest z nich powietrze skażone, brudne i toksyczne. Chociaż na pewnym odcinku następuje pobór energii z powietrza zużytego i oddanie go do czystych mas powietrza, to oba strumienie nie stykają się ze sobą ani nie mieszają. Kratki wentylacyjne mogą być umieszczone na suficie lub na ścianach.

WAŻNE: Darmowy schemat otworów możesz otrzymać po spotkaniu z naszym inżynierem.

Zalety rekuperacji:

 • Ograniczenie zapotrzebowania na energię
 • Mniejsze rachunki
 • Niższe koszty prac budowlanych
 • Wyższy komfort życia
 • Nowoczesność i wygoda
 • Sterowanie za pomocą aplikacji
  • Ekonomicznie i ekologicznie

   Chociaż zakup rekuperatora to spory jednorazowy wydatek, taka inwestycja ma sens. Szybko zauważysz różnicę w rachunkach za ogrzewanie oraz to, w jaki sposób wzrośnie jakość twojego życia. Czyste powietrze, jakim będziesz mógł cieszyć się każdego dnia, skutecznie odciągnie cię od wizyt u lekarza. Świeżość i przyjemny zapach w całym domu sprawi, że goście będą czuli się u ciebie doskonale.

   Powiedz „nie” zanieczyszczeniom powietrza

   Dodatkowo dzięki rekuperacji będziesz mógł uznać się za osobę, której leży na sercu dobrej naszej planety. Urządzenie nie wytwarza szkodliwych oparów, dlatego dom z rekuperacją przyczynia się do ochrony środowiska.

   Cicho i skutecznie

   W codziennym użytkowaniu nie będzie słychać pracy urządzenia. Cicho pracujące wentylatory dostarczą czystego powietrza podczas gdy ty możesz w spokoju wykonywać swoje obowiązki. Dodatkowo rekuperator możesz wyposażyć w akcesoria takie jak nawilżacz powietrza, nagrzewnica lub chłodnica, które usprawnią prace całego systemu.

   Zaufaj fachowcom

   Rekuperacja to nowoczesna forma wentylacji. Przeniesie poziom twojego życia na wyższy szczebel. Oddychanie czystym powietrzem przyczyni się do tego, że będziesz mógł cieszyć się dobrym samopoczuciem i lepszym zdrowiem. Korzyści z posiadania rekuperacji znacznie przewyższają koszt zakupy urządzenia.

   Nasze bogate doświadczenie i współpraca z wieloma klientami pokazuje, że rekuperacja to niezawodny system przyszłości.

   Jesteśmy dla ciebie

   Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat rekuperacji lub innej instalacji energooszczędnej, to zapraszamy do wysłania wiadomości na adres zapytania@rekuperatory-ask.pl.

 

 

Jakie instalacje zaleca się stosować przy rekuperacji?

Z uwagi na to, że rekuperacja pobiera prąd, warto pomyśleć o dodatkowym wsparciu innymi systemami. Na przykład panelami fotowoltaicznymi lub pompą ciepła. Kupując większą ilość instalacji w ASK już na start otrzymujesz spory rabat. Więcej informacji otrzymasz w bezpłatnej ofercie.

Nie jestem fachowcem w dziedzinie rekuperacji, czy mogę liczyć na pomoc?

Tak. Po tym, jak otrzymasz bezpłatną ofertę, możesz skorzystać z darmowego i niezobowiązującego spotkania na miejscu budowy. Również w naszym biurze jest możliwość obejrzenia urządzeń oraz porozmawiania z inżynierem na temat ich funkcji. Pamiętaj, że dobrze dobrany rekuperator to połowa sukcesu.

Czy ASK montuje w województwie dolnośląskim?

Tak. Oprócz Wrocławia montujemy rekuperację w takich miastach: Nysa, Legnica, Kłodzko, Wałbrzych.

Czy rekuperacja będzie działała z systemem Smart Home?

Tak. Nowoczesne rekuperatory posiadają wbudowany moduł do sterowania. Z dowolnego miejsca na świecie, przy pomocy aplikacji możesz kontrolować jakość powietrza w swoim domu. Takie rozwiązanie jest proste i przyjemne, a ty będziesz mógł cieszyć się dobrym samopoczuciem. Poprzez jedno kliknięcie możesz zmienić harmonogram pracy całego systemu.

W jaki sposób mogę otrzymać wycenę?

Prześlij do nas na adres zapytania@rekuperatory-ask.pl poniższe informacje:

 • projekt domu lub nazwa
 • obecny etap prac
 • lokalizacja
 • dane kontaktowe

Ofertę otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych.

rekuperacja Nysa ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56