Rekuperacja Gliwice

Marzysz o własnym domu w Gliwicach lub w okolicy? Czy bierzesz pod uwagę rekuperację?

Ochroń się przed smogiem

Rekuperacja co to właściwie jest?

Rekuperacja służy do dostarczania świeżego powietrzu w całym domu. Dzięki kanałom wentylacyjnym jest ono rozprowadzane po wszystkich pomieszczeniach, natomiast powietrze zużywane jest usunięte. Co ważne, te dwa strumienie powietrza nie stykają się ze sobą.

Oszczędność czasu i pieniędzy

System rekuperacji pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania w znacznej mierze, począwszy już od pierwszego miesiąca działania. Niższe rachunki za wykorzystaną energię to oczywista sprawa. Bonusem natomiast są kwoty, które wcześniej zaplanowane były w kosztach jako poszczególne etapy budowy, a teraz okazują się zbędne. Mowa tu na przykład o kominach wentylacyjnych czy kotłowni. Oba elementy nie muszą być ujęte w domu z rekuperacją. Dodatkowo wybierając okna, można zdecydować się na większe przeszklenia, dzięki czemu dom będzie pięknie doświetlony w ciągu dnia.

Zapomnij o wilgoci i pleśni

W domu z działającą rekuperacją nie ma problemu wilgoci. Co za tym idzie, rano nie ma wody zbierającej się na szybach, a pranie schnie o wiele szybciej. Wilgoć sprzyja rozwojowi bakterii, grzybów i pleśni, jednak rekuperacja skutecznie radzi sobie także i z tymi niechcianymi gośćmi.

Rekuperacja to zdrowie i bezpieczeństwo

Rekuperator może dodatkowo posiadać podwyższonej klasy filtry, które świetnie wyłapują wszelkie szkodliwe wirusy, bakterie i alergeny. Na działaniu rekuperacji skorzystają wszyscy domownicy. Alergicy cierpią zwłaszcza wiosną, gdy powietrze pełne jest pyłów i kurzu. System rekuperacji idealnie zda egzamin i oczyści domowe powietrze z każdej możliwej cząsteczki kurzu i wszelakich alergenów.

Świeże powietrze każdego dnia!

Zaufaj profesjonalistom

Dlaczego warto wybrać rekuperację? Ponieważ na rekuperacji znamy się, jak nikt inny. Na rynku działamy już ponad 21 lat, dzięki czemu możemy pochwalić się sporą wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Masz pytania? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Jesteśmy także dostępni pod numerem 12 346 16 42 lub adresem zapytania@rekuperatory-ask.pl

Ekologicznie i świeżo

Czy wiesz, że decydując się na zakup rekuperacji, wspierasz planetę? Urządzenie nie emituje szkodliwych substancji, toksyn ani spalin, co przyczynia się do lepszego powietrza nie tylko w domu, ale także w okolicy.

Rekuperacja to zaskakująco wiele korzyści!

 • Niższe rachunki
 • Lepsze zdrowie
 • Codziennie świeże powietrze
 • Pomoc dla alergików
 • Wsparcie planety
 • Brak zaparowanych szyb
 • Wyższy komfort życia
 • Usuwa nieprzyjemne zapachy
W jaki sposób wygląda kontakt po otrzymaniu oferty?

Kilka dni po wysłaniu wyceny kontaktujemy się z propozycją bezpłatnego spotkania. Można z niego skorzystać w 3 formach:

 • W naszym biurze na ul. Zakopiańskiej 56a/10
 • W formie wideokonferencji
 • Na budowie
Czy rekuperator musi być w kotłowni?

Miejsc, gdzie można zlokalizować urządzenie, jest kilka. Oprócz kotłowni dobrym obszarem jest także piwnica, garaż lub strych. Ważne, aby pomieszczenie było zadaszone, bez wilgoci i z odpowiednią temperaturą. Nasz inżynier chętnie podpowie, gdzie najlepiej umiejscowić rekuperator.

Czy rekuperator jest głośny?

Prawidłowo wykonana instalacja systemu rekuperacji oraz samego urządzenia sprawia, że rekuperator nie wydaje głośnych dźwięków. Poziom głośności można określić do ok.30dB. Jeśli urządzenie hałasuje, to znak, że należy wezwać ekipę serwisową.

Czy otrzymam ofertę na rekuperację, gdy dom jest zamieszkany?

Oczywiście. Nie ma przeszkód do tego, by wykonać instalację w domu zamieszkanym. Co prawda należy liczyć się z większym zakresem prac, jednak jest to możliwe. Aby otrzymać ofertę dla starszego domu, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Czym różnią się poszczególne rekuperatory?

Obecnie istnieje mnóstwo firm oferujących urządzenia do rekuperacji. Różnią się one mocą, głośnością, wielkością i innymi parametrami. Aby jak najkorzystniej wybrać urządzenie pasujące do własnego projektu domu, warto odwiedzić nasz salon. Na miejscu można obejrzeć rekuperatory oraz porozmawiać z inżynierem na temat instalacji.

rekuperacja Gliwice⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56