Rekuperacja Ostrowiec Świętokrzyski

Świeże powietrze na wyciągnięcie ręki. Pomyśl o zdrowiu twojej rodziny. Zamów rekuperację.

Wentylacja mechaniczna to sprawnie działający system polegający na odzyskiwaniu energii i dostarczaniu świeżego powietrza do domu. Powietrze wolne od zanieczyszczeń, smogu, pyłów jest zdrowe dla organizmu człowieka. Rekuperacja to wiele korzyści nie tylko zdrowotnych, ale także finansowych.

Zaufaj fachowcom, rekuperacja to nasza specjalność od ponad 20 lat!

Jakie są plusy posiadania rekuperacji? Całe mnóstwo. Oto niektóre z nich:

Dobre samopoczucie

Problemy skórne czy katar spowodowane dużą ilością pyłków i roztoczy? Z rekuperacją zapomnisz, co to znaczy alergia. Wysokogatunkowe filtry oczyszczą powietrze z wszelkich alergenów. Poza tym rekuperacja zapewni wysoki poziom nawilżenia pomieszczenia.

Komfort życia

Czyste powietrze ma wpływ na jakość i długość twojego snu. Zdrowy sen regeneruje organizm po całodziennym wysiłku, dlatego już teraz zadbaj o swój komfort i zamontuj rekuperację. Nie musisz obawiać się hałasów z zewnątrz, ponieważ możesz zdecydować się na większe przeszklenia. Po nocy nie wystąpi zaduch ani parujące lustra czy szyby. Rekuperacja = lepszy sen.

Niższe koszty

Rekuperacja wspomaga działania pozostałych systemów. Dzięki dodatkowej pracy Gruntowego Wymiennika Ciepła, który może przeprowadzić wstępną obróbkę termiczną powietrza, zaoszczędzisz wiele na rachunkach za klimatyzację lub ogrzewanie. Poza tym montując rekuperację, nie musisz budować kominów wentylacyjnych. Wiele zyskasz już na etapie budowy.

Rekuperacja Ostrowiec Świętokrzyski – łatwo, przyjemnie, inteligentnie

Montaż rekuperacji rozłożony jest na poszczególne etapy, dlatego z łatwością możesz zaplanować prace budowlane. Możliwość podłączenia wentylacji mechanicznej do systemu inteligentnego domu sprawia, że świeże powietrze będzie dostarczane nawet podczas dłuższej nieobecności domowników.

Rekuperacja to same plusy:

 • Brak owadów
 • Ochrona środowiska
 • Niższe koszty budowy
 • Mniejsze rachunki
 • Brak wilgoci i pleśni
 • Lepszy sen
 • Dobre samopoczucie

Nadal nie możesz podjąć decyzji? Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat możliwości instalacji systemu rekuperacji w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Napisz do nas na adres zapytania@rekuperatory-ask.pl

Montujemy systemy rekuperacji w Ostrowiec Świętokrzyski i okolicach.

 

 

Ile kosztuje wykonanie projektu w ASK?

Nasi inżynierowie posiadają kwalifikacje do tego, aby wykonać projekt rekuperacji potrzebny do pozwolenia na budowę. Cena projektu uzależniona jest między innymi od powierzchni domu. Podpisując z ASK umowę na montaż systemu rekuperacji, za projekt nic nie zapłacisz.

Czy Program Czyste Powietrze obejmuje rekuperację?

Tak. W przypadku domów zamieszkałych można ubiegać się o dotację z rządowego projektu, wspierającego środowisko. Więcej informacji dostępnych jest na stronie zewnętrznej.

Czy możliwa jest wizyta przedstawiciela ASK na budowie?

Tak. Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą krótko po tym, gdy otrzymasz od nas bezpłatną ofertę. Spotkanie może mieć 3 formy:

 • W naszym biurze w Rzeszowie
 • W formie wideokonferencji
 • Na terenie inwestycji
W jakich miastach montuje ASK?

Z rekuperacją i innymi instalacjami energooszczędnymi działamy na terenie:

 • Województwa świętokrzyskiego (Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Połaniec, Skarżysko Kamienna, Staszów, Ożarów, Starachowice)
 • Województwa małopolskiego (Kraków, Skawina, Brzesko, Olkusz, Tarnów, Wieliczka)
 • Województwa śląskiego (Tychy, Zabrze, Tarnowskie Góry, Bielsko Biała, Mysłowice)
 • Województwa dolnośląskiego (Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Nysa, Kłodzko)
Gdzie należy umieścić rekuperator?

Montaż rekuperatora zależy od tego, czy pomieszczenie jest suche i bez wilgoci. Poza tym należy zapewnić dostęp do wykonania serwisu lub wymiany filtrów. Polecamy piwnicę, garaż, kotłownię, nieużytkowe poddasze.

rekuperacja Ostrowiec Świętokrzyski ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56