Rekuperacja Niepołomnice

Niepołomice stoją na czele listy z miejscowościami o wysokim natężeniu smogu, a to wszystko przez bliskość Krakowa. Smog niszczy zdrowie, więc jeśli jesteś mieszkańcem Niepołomic, to koniecznie pomyśl o systemie rekuperacji w swoim domu.

Zadbaj o swoje zdrowie z rekuperacją

Wentylacja mechaniczna to niezawodny system dostarczający świeże powietrze w domu. Powietrze zużywane jest odprowadzane z mieszkania, a w jego miejsce wtłaczane jest powietrze oczyszczone ze wszystkich szkodliwych dla organizmu substancji.

Rekuperacja to gwarancja dobrego samopoczucia

  • Filtry antysmogowe
  • Odpowiednie nawilżenie
  • Filtry antyalergiczne
  • Brak pyłków
  • Brak komarów, much i innych
  • Likwidacja oparów kuchennych
  • Nieparujące lustra

Czyste powietrze w zasięgu możliwości

Rekuperacja ma pozytywy wpływ na środowisko oraz walkę ze smogiem. Montując rekuperację, przyczyniasz się do ochrony planety oraz zmniejszenia efektu cieplarnianego. Tak wiele korzyści przy jednym urządzeniu zapewni tylko system rekuperacji.

Oszczędzaj już od początku budowy

Decydując się na wykonanie systemu wentylacji mechanicznej w nowo powstałym budynku, można wiele zaoszczędzić. W jaki sposób? Po pierwsze warto zdecydować się na większe przeszklenia, ponieważ przy rekuperacji nie ma potrzeby wietrzenia mieszkania poprzez otwieranie okien i robienie przeciągu. Kolejnym krokiem, który można pominąć, jest budowa kotłowni oraz kominów wentylacyjnych.

Przy odpowiedniej wielkości działki, warto także zamontować Gruntowy Wymiennik Ciepła, który ogrzewa lub schładza powietrze, przed jego przejściem przez rekuperator.

System rekuperacji wyposażony w Gruntowy Wymiennik Ciepła wspomaga działanie ogrzewania oraz klimatyzacji, a to gwarantuje niższe rachunki przez cały rok.

Energooszczędnie i inteligentnie

Dom energooszczędny zapewnia wyższy komfort życia wszystkich domowników. Dodatkowo ma większą cenę rynkową w momencie sprzedaży. Myśl przyszłościowo!

System inteligentnego domu, do którego można podłączyć także rekuperator, ułatwia codziennie funkcjonowanie. Dostarczenie świeżego powietrza do salonu lub sypialni jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy kilka przycisków na smartfonie i nie czujesz już porannej wilgoci.

Rekuperacja zajmujemy się 21 lat, dlatego zaufaj nam i przekonaj się, że rekuperacja to coś dla ciebie.

Wypełnij krótki formularz, otrzymaj bezpłatną ofertę oraz skorzystaj z bezpłatnego spotkania:

  • W naszym biurze ul. Zakopiańska 56 a /10 Kraków
  • W formie wideokonferencji
  • Na miejscu budowy

 

 

Która instalacja jest korzystniejsza: rekuperacja czy klimatyzacja?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ są to całkiem inne instalacje. Celem rekuperacji jest dostarczenie świeżego powietrza do każdego z pomieszczeń w domu, natomiast klimatyzacja ma za zadanie schłodzić powietrze. W zależności od potrzeb warto zdecydować się na wybraną instalację. W ofercie znajdują się także urządzenia typu 2 w 1, czyli rekuperator z funkcją chłodzenia. Warto jednak wiedzieć, że takie urządzenie nie zastąpi całkowicie klimatyzacji.

Czy w ASK mogę zamówić projekt?

Tak. Nasi wykwalifikowani inżynierowie posiadają wszystkie uprawnienia do tego, aby wykonać projekt potrzebny do złożenia dokumentów na pozwolenie na budowę. Podczas bezpłatnego spotkania z inżynierem w naszym biurze można omówić otrzymaną ofertę.

Dodatkowo, jeśli podpiszesz z nami umowę na wykonanie systemu wentylacji mechanicznej, koszty projektu zostaną odjęte, a więc projekt otrzymasz za darmo.

Czy ASK wykonuje serwis urządzeń?

Tak. W celu zapewnienie dobrej pracy rekuperatora warto co 2 lub 3 lata wykonać serwis. Doświadczony technik sprawdzi stan techniczny urządzenia oraz poszczególnych elementów systemu.

Więcej informacji otrzymasz pod numerem 12 346 16 42

W jaki sposób otrzymam ofertę?

Napisz do nas na adres zapytania@rekuperatory-ask.pl lub wypełnij formularz i podaj potrzebne informacje (etap budowy, nazwę projektu, lokalizację oraz dane kontaktowe), a bezpłatną ofertę otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych.

Po wypełnieniu formularza automatycznie otrzymasz także wycenę z kalkulatora.

Gdzie najlepiej postawić rekuperator?

Do wyboru jest wiele pomieszczeń. Najważniejsze jest to, aby było ono suche, bez wilgoci oraz ujemnych temperatur. Nasi klienci najczęściej decydują się na umieszczenie urządzenia do rekuperacji w kotłowni, garażu, piwnicy lub na poddaszu. Po zapoznaniu się z projektem domu nasz inżynier oceni, które miejsce jest najdogodniejsze.

rekuperacja Niepołomnice ⭐⭐⭐⭐⭐

Ocena 5/5
Głosów 56