Czy wycena w ASK jest płatna?

NIE. Wycena nigdy nie była i nie nie będzie u nas płatna. Dodatkowo, po otrzymaniu oferty możesz się umówić na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie z naszym inżynierem, żeby omówić szczegóły Twojej instalacji.

Czy ASK wykonuje projekty do pozwolenia na budowę?

TAK. W zespole mamy projektantów z uprawnienianiami do wykonywania projektów instalacji – m. in. wentylacji czy ogrzewania. Warto wiedzieć, że koszt projektu zawsze odliczamy od wartości instalacji wykonanej przez naszą firmę.

Jakiej klasy urządzenia i systemy proponuje ASK?

Bazujemy przede wszystkim na urządzeniach i systemach klasy wyższej i premium. Wychodzimy z założenia, że zarówno klienta jak i naszą firmę nie stać na najtańsze rozwiązania – zależy nam raczej na wieloletnim i bezproblemowym działaniu zamontowanych przez nas instalacji. Polecamy naszym klientom systemy, które bez wahania zamontowalibyśmy – i często użytkujemy – we własnych domach.

Kto instaluje systemy ASK?

Każda z ekip instalatorów ASK składa się wyłącznie z doświadczonych profesjonalistów. Zarazem są to ludzie o wysokiej kulturze osobistej. Nasze zespoły zawsze zostawiają po sobie czyste miejsce pracy i dbają o to, żeby nie uszkodzić wcześniej wykonanych robót i zamontowanych materiałów. Każda z naszych ekip wykonała dla nas przeszło 100 instalacji, a znakomita atmosfera współpracy w firmie sprawia, że rotacja pracowników praktycznie nie występuje.

Jaki jest obszar działania ASK?

W zakresie prac instalatorskich skupiamy się na działaniu regionalnym – montujemy systemy na terenie południowej Polski, zwłaszcza województw małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Jeśli chodzi o projektowanie i dystrybucję urządzeń i systemów, działamy na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami.

Mapa instalacji ASK od stycznia 2018 r.

Obszar działania

Kiedy najlepiej omówić szczegóły dotyczące instalacji?

JAK NAJWCZEŚNIEJ. Rekuperacja, klimatyzacja, woda, kanalizacja, ogrzewanie, centralny odkurzacz, system inteligentnego domu… Jest tego naprawdę sporo! Warto zawczasu uzgodnić przebieg instalacji żeby uniknąć komplikacji na etapie montażu. Dodatkowo udostępniamy bezpłatnie pakiet materiałów, które pomogą zminimalizować koszty wykonania instalacji.

Zapraszamy do działów FAQ w zakładkach poszczególnych systemów – znajdziesz tam odpowiedzi na dodatkowe pytania.